30. dubna 2009 v 11:08 | Handy |  Zajímavosti:

Připojujeme se ke gratulaci a přinášíme několik fotografii z této megalomanské akce.

Největším dárkem pro Milana byla: "JEDNA BÍLÁ ORCHIDEJ"

28. dubna 2009 v 13:05 | Handy |  Pozvánky na zápasy:

TJ Olešník - Loko Č.B.

sobota 2.5.2009, zač. 10:15 hod.
(Sraz pro hráče je v 9:15 v kabinách)

Po ostudné prohře na uježděném písku s trapnou Bechyní,čeká v rámci 19.kola 1.A třídy sk.B na olešniském pažitu domácí hráče tým Lokomotivy České Budějovice.Toto mužstvo v minulém kole vyměnilo trenéra a hned slavilo úspěch v podobě zisku tří bodů za výhru nad Novosedly v poměru 2:0.(Vstřelené branky 87.a 90. minuta). Našemu sobotnímu soupeři patří v tabulce 11.místo se sedmnácti body (poslední Sokol S.Ú. má bodů 14.) Olešník klesl z druhého místa až na čtvrté,tedy bramborové pořadí a po sérii dvou remíz,jedné prohry a žádné vstřelené branky ve třech po sobě jdoucích zápasech se pokusí před domácím publikem o reparát.Pevně věříme,že se našemu mužstvu podaří zvednout pomyslná "deka" a opět naváže na své dřívější dobré výkony vítězstvím nad sestupem ohroženým soupeřem.Jeden nejmenovaný vysoce postavený člen olešnického výboru dokonce vypsal na zápas speciální prémii v podobě objednání své osobní striptérky každému domácímu hráči,který v tomto zápase skóruje.Případný střelec více gólů může se striptérkou pobýt o samotě několik minut,v závislosti na počtu vstřelených branek.Dva góly=8 minut,Hattrick=16,5 minuty,4 a více gólů= týden.Tato prémie se samozřejmě stahuje pouze na vyhraný zápas a na hráče starší 18-ti let.

Sraz v Bechyni v 16:00 hod.

V dalším mistrovském utkání zavítají hráči TJ Olešník do bývalého vojenského prostoru Bechyně a na místním fotbalovém hřišti zvaném "Buzerák" sehrají devadesátiminutovou partii (plus případné nastavení) s místními borci.Tým olešníku zjevně bojuje se strátou motivace a ve dvou po sobě jdoucích zápasech nedokázal vstřelit ani jednu branku.Nutno podotknout,že naštěstí žádný gól ani neinkasoval.Zápas to opět nebude jednoduchý,protože tým Bechyně hraje o záchranu a body potřebuje jako sůl v tomto případě by se hodilo říci,jako střelný prach.V trénincích se až do června musí olešnický stratég Vladimír Švec obejít bez velezkušeného a nestárnoucího Rosti Jílka.Tento šutér je přes týden v Praze (Praha = matka všech měst) a účastní se celnické reality show.Hlavní cenou je zlatý PASPORT.Ovšem Rosťa chce být na třetím místě a získat bronzovou závoru (zvednutou).Přijeďte podpořit olešnické fotbalisty,každý fanoušek v maskáčích má vstup zdarma.

Foto ze zápasu (Branice)

19. dubna 2009 v 20:30 | Foto: V.Dvořák |  Zápasy 2008/2009:

Projektil vystřelený z kopačky Jiřího Hanouska.Má takovou ďahu,že musí vlastnit zbrojní průkaz

Komentář pro Českobudějovický deník,ve kterém mě tréňa "podržel":
Vladimír Švec, trenér Olešníka: "Hezký zápas. Věděli jsme, že přijede dobrý manšaft. Byl rychlý, pohyblivý, soupeře jsme dostávali pod tlak jen nakopávanými míči ze standardek, jinak byl první poločas vyrovnaný. Soupeř jako by měl větší hlad po gólu. Ve druhé půli nastřelil tyč, my břevno. Pět minut před koncem šel Jiří Hanousek po narážečce Rysa sám na bránu, ale šanci trestuhodně spálil. Remíza je spravedlivá, jestli ještě chceme hrát o postup, budeme muset přidat."

Olešník-FC ZVVZ "B"

19. dubna 2009 v 15:42 Zápasy 2008/2009:

Olešník: K dalšímu měření sil v jarní části soutěže zajížděli fotbalisté Branic v sobotu do Olešníka, tedy také mužstva, které je těsně pod vrcholem tabulky. V takticky oboustranně dobře vedeném utkání se střelci mužstev neprosadili a zápas skončil zaslouženě bezbrankovou remízou. K fér hranému utkání přispělo i počasí, postavení obou soupeřů v tabulce a vynikající a roky pověstný terén na stadiónu.
V první šanci se ocitl v 8. minutě hostující Seidl, unikl domácí obraně, ale dobře nezakončil. Poté v 18. minutě se divil sám před brankářem J. Červenka, že k němu došla přihrávka a otočen zády k brance nahrával nabíhajícímu spoluhráči, když mohl z otočky ohrozit branku sám. Ze slibné šance nebylo nic. Hned poté trestný kop domácího Bartušky směřoval na Šímovu hlavu. Ten však branku netrefil a míč skončil mimo brankové tyče.
Ve 28. minutě Skalického průnik až k brankové čáře a jeho následný centr na Bardu neměl též gólové parametry. Mladý záložník se dobře nezorientoval a v souboji s obráncem o míč přišel. Výčet brankových příležitostí ukazuje, že hostů více usilovali o vstřelení branky.
Ve druhém poločase se stal hry neměnil a hosté si udržovali větší iniciativu, i když domácí dlouhými nakopávanými míči Horkovu branku také několikrát nebezpečně ohrozili. Ve 48. minutě Máchův trestný kop hlavičkoval J. Červenka jen tam, kde byl postavený brankář Dvořák a tak jej též neohrozil. V 51. minutě Hezoučkého pokus hlavou šel vedle branické branky. O minutu později předvedl Barda vynikající individuální akci. V hloubce pole získal míč, zbavil se sám dvou obránců, pronikl do pokutového území a jeho prudká střela orazítkovala pravou tyč Dvořákovy svatyně. Míč se odrazil do pole, kde již obránci domácích věděli co s ním. Nejhezčí fotbalový moment celého zápasu.
V 60. minutě na druhé straně nastřelil Švec po rohovém kopu Hezoučkého obloučkem lehce břevno Horkovy branky. V 63. minutě opět branický Barda tvrdou střelou prověřil domácího brankáře, ten míč chytil. O pět minut později Dědourek pronikl k brankové čáře a vyzval Seidla ke skórování. Ten to měl na druhou nohu a míč se mu poněkud zamotal a hbitý Zrun jej o míč připravil.
V 75. minutě skončil Hezoučkého trestný kop z poměrně velké vzdálenost vedle levé tyče Horkovy svatyně. V 78. minutě ještě Dědourek netrefil hostující branku. Nejnebezpečnější byli domácí při standardkách, těch ale mnoho nebylo a Rys ani vysoký Hajný se neprosadili. V 88. se dostal do brankové příležitosti Jiří Hanousek, ale jeho střelu brankář chytil. Ve vyrovnaném utkání byla remíza spravedlivá. Oba brankáři byli ozdobou týmů.

Olešník - Branice 0:0
Žluté karty: 1:1 (Jiří Hanousek-přísná, - Fiala), před 70 diváky rozhodovali Petr Dvořák - Jan Dvořák, Tomáš Vychodil.
Sestavy
Olešník: Dvořák - Jílek, Zrun, Marek Švec, Hajný - Hezoučký, Bartuška, Jiří Hanousek, Šíma (56. Aleš Pícha) - Nýdl (77. M. Maršán), Zb. Rys. Trenér Vladimír Švec.
Branice: Horek - Skalický, P. Koutník, Vodňanský, Všechovský - J. Červenka, Fiala (46. R. Mácha), Barda, Komárek - Dědourek (88. R. Tupý) - Seidl. Trenér Jiří Hadáček.

Připravil: Jan Šerhant

Zdroj:Jihoceskyfotbal.cz

17.kolo

16. dubna 2009 v 19:42 | Handy |  Pozvánky na zápasy:
17. kolo - sobota 18.4.2009,17:00 hod. (Sraz pro hráče je v kabinách v 16:00 hod.)

TJ Olešník - FC ZVVZ "B" (alias Branice)

Na olešnickém hřišti uvidíme souboj domácího týmu,který se nachází na druhém místě tabulky 1.A třídy sk.B (32 bodů) se čtvrtým týmem (30 bodů).Utkání jistě nebude pro olešnické hráče jednoduché,což naznačuje nejen rozdíl dvou bodů,ale také fakt,že braničtí fotbalisté okusili hořkost porážky naposledy 7. září minulého roku.Od té doby sedmkrát zvítězili a čtyřikrát remizovali. Jejich obdivuhodnou šňůru se naposledy a marně snažily zastavit Novosedly. Ve 29. min. vedli domácí gólem z penalty a otřesené hosty dorazili braničtí již tři minuty nato.Novosedly sice zdramatizovaly utkání gólem,ale srovnat jednobrankové manko se jim už nepodařilo.Olešník si přivezl cenný bod ze Soběslavi.Toto střetnutí jistě přinese kvalitní fotbal a proto srdečně zveme všechny fanoušky i nestranné diváky.

Z klubovny

14. dubna 2009 v 18:25
5 krát Lafata,Lampard po 20-ti letech a Diego Maradona v dresu Litmanena-
- v Olešnické klubovně uvidíte i nemožné!
Diňa něco našel..,Aeiffel v pozadí tančí Makarenu
Foto : V.Dvořák

Prohlášení

12. dubna 2009 v 16:53 | Handy (radil Ujfi) |  Zajímavosti:

Jménem celého olešnického fotbalového týmu bych se rád vyjádřil k informacím prezentovaným v českém tiskovém a televizním bulváru v souvislosti s nedávným výsledkem v 1.A třídě a ve spojitosti s údajným "večírkem" po posledním utkání se Soběslaví.
Jménem všech hráčů bych nejprve vyslovil omluvu za herní projev v posledním zápase. A to především za zklamání, které jsme našim fanouškům, partnerům a celé veřejnosti připravili remízou v prestižním utkání proti soupeři ze Soběslavi. Věřte, že nás poslední výkon mrzí stejně jako naše příznivce.
Pokud se týká tzv. skandálních událostí po utkání se Soběslaví, chtěli bychom nejprve vyjádřit politování nad nešťastnou shodou okolností, která svým vznikem nahrála bulvárním médiím a poškodila tak image týmu TJ Olešník a jejich jednotlivých členů.
Zároveň se chceme distancovat od řady nepravdivých, denunciačních informací, které byly českým bulvárem tendenčně kolportovány.
Především chceme zdůraznit následující:
Jakékoliv společenské akce našeho týmu probíhaly pouze před a po ukončení srazu na zápas a nikoliv v jeho průběhu.
Večeře po utkání se Soběslaví 11. 4. 2009 se uskutečnila jako naprosto neorganizovaná a neplánovaná akce až po ukončení srazu na zápas v seriózní restauraci, která byla po celou dobu otevřena pro veřejnost a přístupná komukoliv. Po celou dobu se v restauraci vystřídala řada hostů a většinu jsme ani neznali. Účelem naší návštěvy nebyla absurdně bulvárem podbízená "oslava remízy".
Chtěli jsme si pouze, až po ukončení zápasu, mimo centrum pozornosti a v atmosféře interní komunikace mezi hráči vyříkat alespoň v zúženém kruhu naše názory na situaci, ve které se momentálně nacházíme. Tak se to ve sportu často dělá.
Zásadně odmítáme, že bychom cosi arogantně a ignorantsky oslavovali.A naprosto odmítáme, že bychom trávili večer a noc v přítomnosti prostitutek. V průběhu našeho pobytu v restauraci v blízkosti discotéky Lucerna, která mimochodem není nikterak anonymní, za námi přijeli také někteří naši známí a jejich přátelé , kteří stejně jako vy očekávali naše vítězství a chtěli se s některými z nás sejít původně na jiném místě.
Bulvárem servírovaný program večera zcela odmítáme a považujeme ho za účelově zkreslený a nepravdivý. Stejně jako např. údajnou přítomnost našeho spoluhráče Jaroslava Zruna, který s námi stejně jako mnoho dalších spoluhráčů v restauraci vůbec nebyl.
Závěrem Vás ujišťujeme, že se ve zbývajících utkáních pokusíme ze všech sil vybojovat postup do KP a napravit tak dosavadní zklamání našich sponzorů, partnerů, fanoušků a celé veřejnosti.

Předkopná

12. dubna 2009 v 16:47 | Handy |  Zajímavosti:
Předkopné se nezúčastnil Jirka Bauer,který se i přes zranění kotníku vypravil na dobročinnou akci do nákupního centra Čtyry Dvory a v rámci velikonoc se nechal přetáhnout pomlázkou přes vejce.Martin Nýdl uvedl jako omluvu své nepřítomnosti na akci to,že jede s rodiči na nákup do Terna.Ovšem na zápas přišel s pádlem a místo tašky na fotbal měl vodácký "barel",takže všichni víme své."Hilário" si k jídlu provokativně objednal sloní chobot,Pepa Turek si dal koleno,Hezi jedl maso v pivní lázni,Milan Maršán kachnu,Kotrč studentský řízek,Scott steroidy se šesti a špenátem,Rosťa kunk pao s bramborovým knedlíčkem,Jarda čokoládový mikrofon,Hajňák býčí koule,Handy kapra alá bažant,Dědek sedm druhů masa,Šimi párky (doma),Kofí dětskou porci.

Na předkopné se podával "Strakův tatarák"

Pícha(75.Ježek).

Očekávalo se těžké utkání na půdě kvalitního celku a proto Olešník přijel s cílem neinkasovat,což se mu také povedlo.Olešnický stratég Vladimír Švec zvolil sestavu s pěti záložníky a jedním útočníkem.Lodivod hostí se musel obejít bez stálice na postu předstopera Marka Švece (angína) .Za něho v obraně zaskočil snajpr Zbyněk Rys.Zápas příliš nelahodil oku diváka,protože se jen nakopávaly dlouhé míče.Olešník si dokázal vybudovat tři gólové šance,které však ovoce nepřinesly.Dvě zahodil Aleš Pícha,Jednu prováhal Martin Nýdl.Domácí hráči zahrozili v prvním poločase pouze ze skrumáže po rohovém kopu.Tuto šanci zlikvidoval s pomocí obrany brankář Miroslav Dvořák.Za zmínku ještě stojí nastřelené břevno olešnické branky.Soběslav hrozila pouze ze standartních situacích,jinak se do žádné větší šance nedostala.Na pravém beku opět potvrdil roli "trezoru" Rosťa Jílek.Kdo nezná kód,tak přes něj prostě neprojde.Na levém kraji obrany hrající Radek Hajný "zaperlil" v 76.minutě,když při obrané situaci v malém vápně nejdříve nasadil jesle domácímu útočníkovi a poté si chtěl narazit,ovšem zůstal nepochopen a tato "brazilská nahrávka" šla přímo do nohy dalšího útočníka,který naštěstí pro olešnické hráče nabídnutou šanci neproměnil.Největší ostudou zápasu však byli ubozí domácí fanoušci,kteří opět potvrdili své nízké IQ a nepochopitelně sprostě uráželi hostující hráče.