Dále jsou přidány pro zahraniční návštěvníky verze tohoto webu v cizích jazycích.

28. srpna 2009 v 20:38 | Jan Šerhant-Branice |  Zápasy 2009/2010

sobota 29.8.09 - 17:00

góly:7.min.Hanousek R.,87.min.Hezoučký P.

Branice nestačily v domácím prostředí na nabuzený Olešník

Soutěž: I.A třída, skupina B
Branice: Ve třetím hraném utkání krajské 1. A třídy hostili Braničtí zkušeného soupeře, který v posledním utkání na domácí půdě nečekaně prohrál se Sokolem Sezimovo Ústí. Hosté chtěli tuto porážku z domácího utkání odčinit, a to se jim dokonale podařilo. Braničtí tentokrát nezahráli utkání vůbec dobře a podlehli svému soupeři dvoubrankovým rozdílem.
Hosté ovládli začátek utkání a než se domácí rozkoukali již prohrávali. Už v 5. minutě hry po hezké akci zacentroval do ohně Hezoučký a hlavičkující Bartuška minul Batystovu branku. Při druhé akci se dlouhé přenesení hry na volného hráče již hostům vyplatilo. Z hloubi pole směřoval dlouhý balon na Radka Hanouska, který poněkud z úhlu ještě před hranicí pokutového území míč napálil tak, že skončil u vzdálenější tyče Batystovy branky - 0:1.
Po tomto pěkném gólu hosté nepolevili v aktivitě a hlavně bratři Hanouskové výborně atakovali domácí branku. Jiří Hanousek v 9. minutě střílel z dálky přesně, ale domácí gólman byl na místě a míč chytil. Ve 14. minutě se ocitli v kloudné akci i domácí, Komárkův trestný kop hlavičkoval Tetour mimo Kotrbovu branku.
Ve 22. minutě Bartuškovu přesnou střelu Batysta zlikvidoval. Ve 34. minutě měli dobrou standardku z nebezpečné vzdálenosti od soupeřovy branky Braničtí, exekutor Tetour ji však vysoko překopl. Ve 42. minutě po velkém závaru před hostující svatyní po Všechovského rohovém kopu domácí hráči míč do sítě po několikerém odrazu nedostali. Poločas skončil zaslouženým jednobrankovým vedením hostí.
Do druhé části hry domácí přece jen zmobilizovali své fyzické i psychické síly a hosty zatlačili do obrany. Tam ale dominoval zkušený kapitán Rys a jím dobře organizovanou obrannou činnost nepřekonali. Hned ve 46. minutě Všechovského oblouček z velké dálky nadělal Kotrbovi hodně starostí a míč se štěstím vytěsnil nad břevno. Pak se o střelu pokusil Martin Málek, ale nemířil přesně.
Na druhé straně v 52. minutě též střela Nýdla naznamenala nebezpečí pro Batystovu branku, protože skončila také vedle brankové tyče. O dvě minuty později Dědourkovu přihrávku na volného spoluhráče zprava vystihl Kotrba a míč zachytil. V 63. minutě vyslal na branickou branku svou vizitku levačkou Jílek, jeho střela skončila vedle levé tyče. V dobré pozici se ocitl v 76. minutě hlavičkující Dědourek po centru Komárka z trestného kopu. Balon však šel nad branku.
Domácí zvýšili své úsilí o vyrovnání nepříznivého stavu. V 81. minutě střílel Koutník jen do brankáře. O dvě minuty později směřoval míč z Komárkovy levačky pouze doprostřed branky a Kotrba s ním neměl problémy. V 84. min. na druhé straně zachránil domácí od pohromy Všechovský, když míč směřující na kopačky Hezoučkého odkopl do bezpečí. O minutu později střílel Skalický mimo.
Domácí dorazil po dlouhém výkopu Kotrby lehce hlavičkou Hezoučký. Po vyběhnutí brankáře Batysty jej přehodil a po obrovském náporu domácích bylo vymalováno - 0:2. V 89. minutě se ještě do šance dostal střídající Pícha, situaci však dobře nevyřešil a vystřelil z dobré pozice nad branku. Koutník mohl ještě korigoval v 90. minutě, ale jeho hlavičku do prostoru, kde brankář nebyl, obětavě odvrátil Jiří Hanousek.
Domácí tentokrát optimálně nezahráli a zaslouženě odešli s herně lepším soupeřem poraženi. U hostů vynikl zkušený Rys, velmi dobře zahráli bratři Hanouskové a aktivní Hezoučký v útoku. Olešník si z Branic odvezl všechny body a domácí se budou muset zamyslet nad svou ofenzivní hrou a rozebrat v klidu nedostatky, aby z dalších dvou zápasů, které odehrají na hřištích soupeřů neodjížděli opět smutní.
Rozhodčí: Zbyněk Jaroš - Petr Kopačka, Jan Přibyl.
ŽK: 3 : 3 (Dědourek, Tetour, Skalický - R. Hanousek, Jílek, Tuháček).
Diváků: 40.
Sestavy :
Branice: Batysta -- Skalický, P. Koutník, Vodňanský (56. Pavlát), T. Češka (82. R. Tupý) - Všechovský, Komárek, M. Málek, Poslušný (70. M. Tupý) - Dědourek, Tetour. Trenér Jiří Hadáček.
Olešník : Kotrba - Rys - Zrun, Bauer, Nýdl - R. Hanousek (85. Milan Maršán), Bartuška, J. Hanousek, Pojer (61. Aleš Pícha) - Jílek (87. Tuháček), Hezoučký. Trenér František Řezníček.
Připravil Jan Šerhant-převzato z webu jihoč.fotbal.cz

František Řezníček: "Jsme rádi, že jsme odčinili ztrátu z domácího zápasu. Utkání bylo spíš bojovné, než aby mělo velkou kvalitu, ale myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Domácím jsme dovolili pouze několik standardek, jinak jsme je do vyložené šance nepustili."Zdroj:Č.B.deník

Zlatan Ibrahimovič ... z Interu Milán - do FC Barcelona
Dana Morávková ... z V.K.vztahů - do Ordinace v r.z.

Mapa

27. srpna 2009 v 20:34 | Mapy.cz |  INFO o klubu:

Příspěvky

24. srpna 2009 v 17:57 | Handy

Pochvalu od pokladníka týmu za včasné zaplacení příspěvků si zaslouží převážná většina hráčů.Dědek a Scott slíbili,že částku uhradí v úterý a my jim věříme.

Při placení poplatků se nejvíce "cukali":

Baui,Rosťa a trošku i Kraťas.

Vltava

23. srpna 2009 v 19:45 | Handy |  Zajímavosti:
Zde přinášíme krátké video z mé nedávné týdenní dovolené,na které jsem mimo jiné absolvoval sjezd řeky Vltavy.Mé putování začalo v Národním parku Šumava přímo u pramene zmiňované řeky.Odtud jsem pokračoval dále po pravé straně Vltavy.Levá strana tohoto toku se neustále nacházela přímo naproti.Po cca. dnu a půl nepřetržité chůze jsem v Nové Peci usedl na můj zcela nový kajak a pokračoval ve své cestě tentokrát již po vodní hladině.Po přeplutí vodní nádrže Lipno,která mi svými parametry (rozloha 48,7km²,délka 48 km,šířka 10 km,objem 306000000m³,povodí 950,56 km²,max.hloubka 21,5m) dovolila vyzkoušet vodáky velice oblíbeného "Eskymáka" jsem plul dále po trase Vyšší Brod,Rožmberk,Dolní Dvořiště(odskok na nutnou zastávku),Větřní,Český Krumlov(velké peřeje),Gold Krone,Boršov,až do Českých Budějovic-přístav u Dlouhého mostu.Zde jsem značně vyčerpán a s obrovskými "varhánky" na dlaních a prstech mých rukou od pádlování (ve Vetřní mi totiž bylo ukradeno pádlo,kterél jsem zřejmě nechal zbytečně dlouho vyčnívat nad vodní hladinu) opustil svůj zánovní kajak a dokráčel domů. Poděkování patří všem sponzorům,kteří se na celém mém putování podíleli,zvláště pak děkuji kolegovi z mužstva Martinu Nýdlovi za vodácké rady a za zapůjčení barelů.

1.kolo sezony 2009/2010,sobota 22.8.2009 - 17:00

(Výsledky z minulé sezony 0:1 a 3:1-vždy výhra Olešníka)

sestava: Dvořák,
Zrun,Rys,Hanousek J.,Krátký,
Hanousek R.,Bartuška(Maršán),Hezoučký,Nýdl(72.Tuháček)
Jílek,Pojer(46.Pícha A.)

žk:Hezoučký,Bartuška

Olešník nenavázal na výhru z předehrávaného 13.kola a byla z toho první porážka od Sokola S.Ú. v historii olešnického celku.Domácí měli v prvním poločase několik gólových příležitostí v podání střel P.Hezoučkého a M.Nýdla,které však vždy minuly cíl a,když se neujal ani gólový pokus R.Hanouska,tak byly v prvních pětačtyřiceti minutách k vidění dva góly z kopaček hostujícího celku.První padl ve 28.minutě po zaváhání v hlavičkovém souboji a odrazu míče k sezimoústeckému útočníkovi,který předložil míč svému kolegovi a ten z vápna přeloboval domácího brankáře M.Dvořáka-0:1.
Druhý gól přidali hosté o deset minut později po chytře zahraném signálu při exekuci rohového kopu.Při této akci zakřičel jeden z hráčů Sokola "Dvojka",následovalo naběhnutí čtyř fotbalistů s rukama nahoře na přední tyč.Tímto způsobem se jim podařilo zabránit domácímu brankáři nejen k vidění na míč,ale také k případnému vyběhnutí.Nejzkušenější hráč na hřišti a zároveň kapitán hostujícího celku Ladislav Šebek pak zatočil míč s milimetrovou přesností přímo pod břevno u zadní tyče domácí branky-0:2.
Ve druhém poločase nevyužil dvou šancí domácí útočník R.Jílek.Nejprve mu na vápně přihrál A.Pícha,následná střela letěla nad branku.Poté po přiťuknutí J.Hanouska vyrazil druhý pokus v podobě tvrdé střely hostující brankář na roh.Další gólovou příležitostí olešnických fotbalistů byla střela z otočky vyslaná A.Píchou,ovšem ne moc podařenou střelu golman v klidu chytil.Poslední šance domácích na vstřelení kontaktní branky byl nejdříve průnik R.Hanouska a poté skrumáž při zahrávání rohového kopu,ovšem ani jedna z těchto příležitostí nepřinesla domácím kýžené ovoce.V poslední minutě zápasu tak po brejku skórovali opět hosté na konečných 0:3.
Domácí hráči musejí pro příště přidat jak v nasazení a v bojovnosti,tak v přesném zakončování svých šancí.

František Řezníček, trenér Olešníka: "Jsme zklamaní, že jsme nezískali body, ale sportovně musím uznat, že tenhle soupeř byl nad naše síly, hrál velmi dobrý fotbal a my po celý zápas nenašli recept, jak ho překonat."
//<![CDATA[ $(function() { $('.galerie_lightbox a').lightBox({ imageBtnClose: 'http://mm.denik.cz/grafika/1/2/images/lightbox-btn-close.gif' }); }); //]]>

Veselí - Novosedly 3:0
Dříteň - Chlum 4:1
Soběslav - Hrdějovice 6:0 !!!
Lišov - Dačice 4:4
Zliv - Čt.Dvory 0:0
Loko Č.B. - FC ZVVZ B 1:1

Nejkrásnějším momentem sobotního dne byla návštěva našeho bývalého spoluhráče ING.Míry Čechyho,kterého pracovní nasazení zaválo až do daleké Prahy.Čechy nám oficiálně oznámil datum svého návratu do rodného Olešníka a zároveň návratu na zelené trávníky.Toto všemi očekávané datum je:Listopad 2009 (jestli vydělá 2 miliony,tak dříve).Repliky dresů tohoto tvrdého beka s přezdívkou "Trezor" jsou již ve výrobě.

Fair Play - Ajax

17. srpna 2009 v 17:39
Fair Play v podání Ajaxu Amsterdam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TJ Olešník

Podzim 2009
Horní řada: Maršán J.,Pojer,Lexa,Kotrba,Nýdl,Bauer,Krátký,Hanousek R.,Dvořák,Maršán M.,
Řezníček František-trenér
Dolní řada: Hanousek V.,Tuháček,Pícha A.,Zrun,Bartuška,Jílek,Hanousek J.,Hezoučký,Rys.

2:1 (1:1)

Góly: 29. R.Jílek,68. R.Hanousek - 45. J.Bauer (vlastní)
žk: 2:2-za domácí:Hanousek R.,Hanousek J.
sestava:Dvořák
Zrun,Rys,Bauer,Lexa(46.Pojer),
Hezoučký,Hanousek J.,Bartuška(75.Maršán),Nýdl(81.Krátký),
Hanousek R.,Jílek

Utkání začalo náporem domácích fotbalistů,který přinesl řadu gólových příležitostí.Aktivní byla především pravá strana olešnické sestavy.Jedním z krásných momentů prvního poločasu byl projektil vyslaný z kopačky Pavla Hezoučkého.Po této mega ráně letěl míč k soupeřově bráně doslova jako dělová koule,kterou zastavila až branková konstrukce.Naštěstí byl na zápase přítomen známý olešnický umělecký kovář Michal Valenta a prasklou tyč od Heziho dělovky bleskurychle zavařil a mohlo se tak pokračovat ve hře.I přes množství šancí však gól přišel až ve 29. minutě.Jiří Hanousek přihrál Radku Hanouskovi do běhu na pravé straně hřiště,následoval centr,na který J.Hanousek na přední tyči nedosáhl,ale vše jistil mazaný Rosťa Jílek a míč s přehledem uklidil za záda hostujícího brankáře-1:0.Olešník měl další příležitosti k navýšení skóre,tu největší spálil R.Hanousek,kdy vypích míč stoperovi a pelášil sám na brankáře.Na vápně se rozhodl pro obstřelení brankáře,ale bohužel obstřelil i branku.Gól vstřelil až v poslední minutě prvního poločasu olešnický obránce Jirka Bauer,který nastoupil po půlroční pauze způsobené zraněním.Ovšem ke zklamání všech skóroval kulečníkovým doťukem ve skluzu do vlastní branky
-1:1.Hosté tak paradoxně skórovali,aniž by si vytvořili nějakou gólovou šanci.Ve druhém poločase si Olešník opět vypracoval několik gólových příležitostí (Hanousek R.,Maršán M.) ale gól už byl k vidění pouze jeden a to po přiťuknutí M.Pojera a následné chytré střele z vápna vyslané Radkem Hanouskem-2:1.Po jednom ze závarů mohl skórovat také J.Hanousek,ale jeho střelu vyrazil hráč stojící na brankové čáře rukou na břevno.Ovšem místo penalty a červené karty pro hostujícího hráče rozhodčí nepochopitelně odpískal sražení spoluhráčů z Novosedel (brankář se srazil s obráncem) a k údivu všech z toho všeho byl pouze "míč rozhodčího". J. Hanousek si pak při následném vysvětlování celé situace s hlavním arbitrem vysloužil "přísnou" žlutou kartu.Na druhé straně dvakrát podržel při střelách brankář M. Dvořák.Jinak obrana řízená kapitánem Z.Rysem hrála spolehlivě.Zajímavostí pak ještě byly dvě gólové šance olešnického záložníka M.Maršána,ovšem kdo neviděl neuvěří...
Olešník tedy "pojistku" nepřidal a tak závěr zápasu byl trochu nervózní.Přesto domácí po bojovném výkonu zaslouženě zvítězili.
Zvláštní poděkování patří našemu novému fyzioterapeutovi!!!
*Tenhle článek se dokonce dostal na web:Jihočeský Fotbal.cz
Z Českobudějovického deníku:
František Řezníček, trenér Olešníka: "Máme radost ze získaných bodů. Hlavně v první půli jsme měli vést větším rozdílem, protože jsme měli šance. Ale místo, abychom vedli 3:0, to bylo 1:1, protože jsme si v posledních vteřinách prvního poločasu dali vlastní gól. Ve druhé půli jsme tudíž byli nervózní, náš výkon už nebyl takový, ale povedlo se nám dát krásný gól a zvítězit. Bylo to spíše bojovné utkání, tři bodů si v prvním utkání ceníme."

Chlum - Veselí 2:2
Katovice - Slavia Č.B. 1:0 (Za Slávii Č.B. odehrál Pepa Turbo Turek 60.minut)

10 000 návštěvníkem těchto stránek se stal a osobní automobil získal:Jiří Hanousek ml. Gratulujeme!!!

Přípravné zápasy

9. srpna 2009 v 17:35 Starší výsledky:

Přípravné zápasy:

18.7.09 (so.) Memoriál Miloslava Ježka , turnaj v Olešníku - 1.místo
22.7. (st.) 18:00 hod. Olešník - Kaplice , 1:4 (Nýdl)
26.7.09 (ne.) 10:15 hod. Rudolfov - Olešník , 2:2 (Hanousek R.,Hezoučký z pen.)
1.8.09 (so.) 17:00 hod. Olešník - Chýnov , 0:2
8.8.09 (so.) 17:00 hod. Protivín - Olešník , 1:0
19.8.09 (st.) 18:00 hod. Olešník - Netolice 5:1 (Hezoučký 3 a nedal pen.,Pícha A.,Jílek)

Předkopná 8.8.2009

9. srpna 2009 v 12:56 | Handy |  Zajímavosti:
Hráčský večírek dopadl na výbornou.Každý účastník (samozřejmě kromě trenéra) po jedné hodině ranní nešel pod 3 promile,takže sympatický výkon od celého mančaftu.Snad nám to teď bude klapat i na hřišti při mistrovských zápasech.Většina hráčů v čele se svým kapitánem se po sobotní předkopné rozhodla skoncovat s démonem jménem alkohol a od pondělí nastupuje na odvykací kůru do protialkoholové léčebny v Praze-Bohnicích.Tréninkový plán budeme samozřejmě plnit i za zdmi léčebny a na zápasy máme slíbeny propustky.Odjezd na léčení je v pondělí 10.8. 2009 v 7:30 hodin od olešnické hospody.Pro fanoušky,kteří budou chtít olešnické fotbalisty navštívit je domluven čas:každou středu od 16:00 do 17:00 hodin.

Pavilon 35

Pavilon 35
Režimové oddělení následné péče pro nemocné trpící závislostí na návykových látkách, včetně závislosti na hracích automatech. Pro nemocné je k dispozici 27 lůžek.

Změny v kádru

6. srpna 2009 v 18:28 | Handy |  Zajímavosti:
Poslední změnou v kádru TJ Olešník je půlroční hostování Marka Švece v týmu TJ Dříteň.

Rozhovor

6. srpna 2009 v 17:51 | Českobudějovický deník

Olešník si chce opět získat diváky

Olešník - Případnému postupu do krajského přeboru by se předseda klubu Lafata prý nebránil.

Autor: Deník/ Pavel Slavíček
Příští týden vstoupí do nového ročníku fotbalové I. A třídy i tým ZD Olešník, který ještě před rokem hrál krajský přebor. Tato sezona bude v pořadí druhá pro vedení klubu v čele s předsedou Martinem Lafatou.
"S první polovinou minulé sezony jsme byli spokojeni. Nečekali jsme, že budeme v tabulce tak vysoko," připomíná Lafata loňské podzimní dostihy o první příčku s Jindřichovým Hradcem.
Po zimní přípravě však pro Olešník nastala tvrdá realita. "V některých zápasech jsme úplně propadli," říká Lafata.
Neuspokojivé výsledky týmu v jarní části uplynulé sezony přiměly vedení klubu k angažování Františka Řezníčka, extrenéra Jankova se zkušenostmi z divize. "Zatím jsme s ním stoprocentně spokojení. Pozvednul úroveň našeho fotbalu," oceňuje Lafata.
Olešník začal s přípravou o týden později oproti loňsku. "Začali jsme 14. července po krátké přestávce, v níž jsme hráli Energie Cup v Dřítni," informuje Lafata.
Hráči Olešníka celou přípravu absolvovali výhradně v domácích podmínkách. Trénovali třikrát týdně, z toho v jednom týdnu chodili na hřiště každý den. "Bylo to takové domácí soustředění. Mohli jsme také využívat místní bazén, za což bych chtěl poděkovat obci," děkuje Lafata.
Během přípravného období se Řezníčkovým svěřencům podařilo vyhrát tradiční memoriál Miloslava Ježka, který pořádá právě olešnický klub. Domácí tým ve finále vyhrál s Jankovem. "Pro Frantu Řezníčka to byl velice prestižní zápas," usmívá se Lafata, dle něhož tým turnaj odehrál po prvním týdnu přípravy, přesto se hráči prezentovali poměrně dobrou hrou," tvrdí.
Následovalo dvojí měření sil s celky krajského přeboru. "S Kaplicí jsme prohráli 1:4 a s Chýnovem 0:2," rekapituluje Lafata.
V zatím posledním zápase letní přípravy Olešník remízoval 2:2 s Rudolfovem.
Generálku na novou sezonu Olešničtí absolvují tuto sobotu, kdy se od 17 hodin střetnou v Protivíně s místní jedenáctkou.
Po skončení minulé sezony ukončil hostování jankovský Hajný a dres Olešníku svlékl také Turek, jenž odchází na půl roku hostovat do českobudějovické Slavie. "Celý rok nehrál kvůli přetrženým vazům v koleni. Ve Slavii se bude rozehrávat," říká Lafata.
Jako zřejmě největší oslabení kádru se jeví odchod sedmnáctiletého Martina Šímy do dorostu Dynama. "Nechtěli jsme mu bránit, aby si mohl vyzkoušet vyšší soutěž se stejně starými kluky," objasňuje Lafata.
Do Olešníka přichází zlivský Tuháček a Nýdl z Dívčic. "Počítáme také s Hanouskem ze Zlivi a s Krátkým z Kamenného Újezdu. Oba s námi absolvovali celou přípravu," přibližuje Lafata. Po dlouhodobém zranění se k mužstvu připojil Pavel Bartuška a Jiří Bauer. "Oba budou pro tým přínosem." Z béčka se do prvního týmu prosadil Lexa. "Má velkou šanci nastupovat v základní sestavě," podotýká Lafata. "Samozřejmě věříme, že kádr mužstva by mohl být proti konci minulé sezony silnější," pevně říká za celé vedení klubu jeho předseda.
Olešnický fotbalový areál se v létě nedočkal výraznějších zásahů. "Pracovali jsme především na trávníku. Ten je nejdůležitější," uvědomuje si Lafata. "Máme v hlavě nějaké plány, které bychom rádi realizovali příští rok."
Lákavý a ošidný zároveň. Tak lze z pohledu fotbalistů Olešníku vnímat jejich los pro úvodní dvě kola I. A třídy. Čekají je dvě domácí utkání v řadě - s Novosedly nad Nežárkou a se Sokolem Sezimovo Ústí.
"Budou to hodně důležité zápasy. Pokud se nám povedou, bude to pro hráče psychická vzpruha. Pokud se nepovedou, může to být problém," přiznává Lafata.
"Celé je to o vstupu do soutěže. Od toho se pak odvíjí celá sezona," konstatuje Lafata, jenž si přeje přitáhnout diváky zpět na stadion.
"Na jaře nás kvůli naší hře a výsledkům opouštěli. Proto chceme zatraktivnit herní projev," tvrdí Lafata. "Určitý příslib tam je. Některá naše utkání v přípravě byla pěkná," dodává.
Případnému postupu do krajského přeboru by se v Olešníku nebránili. "Ze všech stran slyším, že bychom se měli pokusit hrát o postup. Takové předpovědi jsou však ošidné. Krajský přebor jsme si už několikrát vyzkoušeli a víme, že bychom v případě postupu museli obměnit kádr a zajistit větší množství financí," uvědomuje si Lafata.
"Naším cílem pro nadcházející sezonu je hrát co nejdéle na špici tabulky," uzavírá předseda fotbalistů ZD Olešník Martin Lafata.
Zdroj:Českobudějovický deník

Další program

3. srpna 2009 v 19:53 | Handy

V sobotu 8.8.2009 po zápase v Protivíně se koná každoroční slavnost zvaná předkopná.

Tato společenská akce bude opět ve známé Hospůdce pod Lucernou.
Přesun auty ihned z Protivína sraz v této restauraci je mezi 20:00 a 20:30 hod.

Případné omluvy hlaste Handymu předem.Omluvy se přijímají pouze z vážných důvodů-pro Mária a spol.

Rekordní pojištění

2. srpna 2009 v 13:09 | Handy |  Zajímavosti:
Na rekordních 100 miliónů eur si cení vedení TJ Olešník nohy své hvězdy Pavla Bartušky.Podle nejmenovaného deníku klub pojistil nohy služebně nejstaršího fotbalisty TJ Olešník,který má dokonce na pravém rameni vytetované inventární číslo na tuto částku pro případ vážného zranění a podle dosavadních přípravných zápasů se zdá, že si vedení olešníku dělá o zdraví Kofana obavy právem. V úvodních třech utkáních, v nichž nastoupil, se Kofí stal terčem 34 faulů,znichž pouhých 6 ustál.Celou pojistnou událost uzavřel sám ředitel jihočeské pojišťovací pobočky,který při této příležitosti vyměnil pojistky v olešnické trafo stanici,v místních fotbalových kabinách i v kapitánově autě.

"Hans"

1. srpna 2009 v 12:36 | Handy |  Zajímavosti:
Olešnický brankář Jan Kotrba bude po prodělané liposukci ještě větším postrachem soupeřových útočících hráčů,než dosud.Někdejší nejlepší juniorský brankář klubu FK Jablonec si nechal odsát z břišní oblasti 700 mililitrů tuku v tomto týdnu.Liposukce proběhla na bavorské klinice Ober Bachor pod dohledem světoznámého odborníka na liposukci profesora Hanse Sadlera.Nová přezdívka pro Jana Kotrbu - "Hans",vznikla po návštěvě právě zmiňovaného profesora (pozn.red.)
"Bude chytat ještě lépe,než předtím",uvedl trenér brankářů TJ Olešník Václav "Mauzer" Dvořák.
Pětadvacetiletý golman údajně plánoval podstoupit liposukci po dohrání soutěže.Nyní však využil prázdnin a po sezóně se bude moci opět v klidu věnovat svému celoživotnímu studiu.
Dvojnásobný bakalář si prý chtěl nechat odsát dokonce 1,5 kilogramu tuku, ale lékaři mu řekli, že to není potřeba. Zákrok překvapil nejen vedení TJ Olešník a tak se o něm mluví hodně opatrně.
"O některých věcech může doktor mluvit jen se souhlasem pacienta a já nemám svolení" řekl lékař klubu Luboš Tvrzický našemu serveru.Preziden olešnického fotbalového klubu Martin Lafata dodal:"Zatím nemám brankářovo svolení a tak nemohu celou situaci potvrdit,ani vyvrátit.Natož pak říci,co bude s odsátým tukem uděláno.Nicméně odsátý tuk je majetkem našeho klubu,protože Honza Kotrba byl naším oddílem poměrně dosti stravován."
Naším redaktorům se od nejmenovaného,ale dobře informovaného zdroje podařilo zjistit,že z odsátého tuku bude vyrobeno mýdlo pro účely hráčů TJ Olešník.