!!! Sraz na zápas je vždy na Hluboké hodinu před výkopem !!!

25. ledna 2010 v 18:24 | František Řezníček

VZKAZ:

Jelikož budu od 28.1. do 13.2. mimo Českou republiku
(pracovní a sportovní stáž v Schalke 04),
tak prosím někoho spolehlivého (třeba nějakého spoluhráče),aby vždy včas napsal do komentářů kdy a od kolika se hraje zápas HZL.Případně jakékoliv změny termínů apod.

Jílek,Pojer(45.Kadlec)

Olešníku v tomto střetnutí chyběl nejlepší střelec Pavel Bartuška,který se jel pokusilt na Šumavu zabojovat o místo na Olympiádě ve Vancouveru,jeho cílem je uspět ve sjezdovém lyžování.
Po celé utkání byl tým z Českého Krumlova lepší,byť v prvním poločase se dostal pouze ke dvěma gólovým akcím,ovšem obě akce byly přetaveny v góly.První gól padl po centru a následné hlavičce zcela neobsazeného hráče.Druhá branka padla po střele z vápna.
Ve druhém poločase přidali hráči Krumlova třetí branku po chybě olešnických hráčů.Následovalo snížení stavu na 1:3 z pohledu olešnických fotbalistů,když po chytré nahrávce Z.Ryse skóroval novic v olešnických barvách-Kadlec.
Fotbalovější hráči Krumlova přidali ještě branku s pořadovým číslem čtyři.Tento gól padl po nepochopitelném faulu ve vápně na Peťuleho,který byl faulován ve vápně,když zrovna běžel směr praporek.Sám faulovaný hráč s přehledem pokutový kop proměnil.
Olešník měl možnost skórovat snad pouze ze standardních příležitostí.Ovšem jeden přímý kop brankář vyrazil,při druhém centrovaném míči nebyl nikdo z olešnických schopen důrazu v krumlovském vápně a třetí centr zakončila slabá hlavička J.Hanouska.

Jílek,Hezoučký.

Svůj čtvrtý turnajový gól vstřelil olešnický Pavel Bartuška z přímého kopu,když míč zapadl těsně pod "šíbu" strnulého brankáře Slávie Č.B..
"Kofí" se pak objevil ještě ve dvou gólových příležitostech,ale očividně mu pak už zvlhnul střelný prach zřejmě vlivem sněhové nadílky,která nejen na hřiště dorazila z východu.
Mužstvem,které vstítilo branku jako první byl tým Slávie Č.B..Tým Olešníka tentokrát nepodal příliš povedený výkon a proto je remíza nejspíše spravedlivá.
Nejlepším hráčem hostí byl 100% Pepa "Turbo" Turek,který byl však o poločase nepochopitelně stažen ze hřiště.
Největšími blbci zápasu byli za své ubohé nadávky vyhlášeni:Šafrata,Vondroušek a Dvořák-všichni z týmu Slávie Č.B.