Únor 2010

Konec HZL 2010

28. února 2010 v 14:55 | Handy
Hlubockou Zimní ligu 2010 vyhrál tým Malše Roudné.

TJ Olešník skončil v první fázi ve své skupině na druhém místě a čekal jej tedy boj o 6.-10. místo.
V nepříliš lehké skupině dokázal olešník dvakrát zvítězit (Rudolfov- 3:2,SK Č.B."17"- 4:3),ale rovněž dvakrát prohrát (Hluboká- 2:5,Kaplice- 0:1).
S týmem Hluboké to prý byl do poločasu vyrovnaný zápas,ale po prostřídání hráčů Olešník inkasoval 3 góly,takže zřejmě zbytečná ztráta bodů.Zápas s Kaplicí skončil sice pouze 0:1,ale Kaplice zřejmě kontrolovala hru.(Pozn. :Na těchto dvou prohraných zápasech jsem nebyl,takže info mám pouze zprostředkované).
Celkově se tedy tým TJ Olešník na Hlubocké Zimní lize 2010 umístil na 9. místě-
s celkovým skóre 15:17.

Loni se na tomto turnaji umístil Olešník na 12.příčce,letošní vítěz Roudné skončilo loni těsně před Olešníkem,tedy na 11.místě.

4:3 (2:0)

góly: Hanousek J. -2, Hanousek R. -2 (1 z pen.)

sestava: Dvořák(46.Kotrba),
Zrun(46.Pícha A.),Rys,Bauer,Nýdl(46.Krátký),
Hanousek R.,Hanousek J.,Šíma,Maršán(46.Kadlec),
Hezoučký,Pojer.

Hlubockou Zimní ligu 2010 zakončil tým TJ Olešník řekněme nečekaným vítězstvím nad mladíky z Dynama ČB v poměru 4:3.
První poločas přinesl tzv. oťukávání,ale i pár pohledných fotbalových akcí.Po jedné z nich skóroval olešnický J.Hanousek,který v zápětí přidal i svou druhou trefu a Olešník tak odcházel o poločase s dvoubrankovým vedením - 2:0.
Ovšem po prostřídání a vyměnění hráčů na některých postech přišlo ve druhém poločase ze strany českobudějovických mladíků poměrně laciné vyrovnání,když skórovali vždy po hrubých chybách olešnických hráčů - 2:2.
Týmu z malé fotbalové vesničky vrátil vedení bezpečným proměněním penalty nařízené za sražení Miroslava Krátkého R.Hanousek - 3-2.
Na tento gól však "Mladé pušky" dokázaly rychle odpovědět a to dokonce střelou přímo z rohového kopu! - 3:3
Olešnický brankář Ing.Kotrba se určitě červená ještě teď.
Ovšem pět minut před koncem byl před vápnem faulován olešnický Kadlec a z následného přímeho kopu se opět nemýlil R.Hanousek,který tak upravil skóre na konečných 4:3 pro Olešnické barvy.

SK Dynamo ČB 17 - TJ Olešník 3:4 (0:2)
Branky:
Dvořák 2, Vaněk - Jiří Hanousek, Radek Hanousek 2 (1x11), rozhodčí: Filip Šafránek, bez karet.
V úvodním poločase dorostenci Dynama zaostali za očekáváním, a to se jim i vymstilo, prohrávali o dva góly. O přestávc ovšem trenér jim asi Jiří Vlček trochu provětral hlavičky a mladíci přidali. Zlepšili pohyb, přidali i góly, ale Olešník si už vedení ohlídal.

Vozihnoj.

Jestliže se říká, že tým utrpěl vítězství, tak to přesně platí o výkonu Spartaku proti šikovným hráčům Olešníku v čele s talentem Hezoučkým. První ranní zápas byl zpočátku vyrovnaný, ale pak přece jen přibývalo šancí Olešníku. Dvakrát zazvonila tyč Keckovy branky, pak brankář Spartaku vytáhl famózní zákrok proti střele ze tří metrů. Spartak, kterému se nedařilo, vytáhl z bídy Vozihnoj. Po přihrávce Hořejše se prosadil individuální akcí a přízemní střelou k tyči - 1:0. Šťastné vítězství si Ústí pak pohlídalo, ale fotbalové oči nad jeho hrou plakaly.