Červen 2010

Jihočeský výběr amatérským vicemistrem ČR

30. června 2010 v 19:15 | www.JihočeskýFotbal.cz+Handy |  Zajímavosti:
Třebíč:Jihočeský výběr prohrál ve finále o amatérského mistra ČR se Zlínským výběrem v poměru 0:3. 
Nejdříve skóroval hlavičkou po centru Lukáše Sucháček, poté nahrál Valášek na gól Huťkovi a skóre uzavřel všudybyl Lukáš po nahrávce Mršťáka.
Čestnému úspěchu Jihočechů po střele Leho zabránila pak v poslední minutě jenom tyč.

Zlínský výběr - Jihočeský výběr 3:0 (2:0)

Branky: 14. Sucháček, 25. Huťka, 54. Lukeš.
Rozhodčí: Nenádal - Ságl, Tlapa.
ŽK: 2:4.

Sestava Jč. výběru:

Švehla - Hajdušek, Chvosta, Řezníček, Křivanec - M. Glazunov, Maršán, J. Hanousek (46. Brynda), Cibulka - Vařil (46. Píša), Horejš (46. Lee). Trenéři Václav Palivec a Michal Brabec.

Nutno uznat,že soupeř byl určitě lepší.Na druhou stranu je poněkud "zvláštní",že několik fotbalitů,kteří nastoupili za výběr Zlínského kraje a kterým se v sezoně povedlo postoupit do třetí ligy (MSFL) nemají smlouvy...

Každopádně Jihočeský výběr se stal amatérským mistrem Čech a vicemistrem České republiky,gratulujeme!!!

Připravili Jan Škrle a Milan Šíma/JF + Handy
Handy ve finále...
Handy s medailí

Energie cup 2010

27. června 2010 v 12:33 | Handy
Písněte mi prosím někdo podrobnosti ze sobotního turnaje v Týně n.Vlt. Dík.

(přetisk zaslaných podrobností)

Olešník-Dříten 0:0
Olešník-Bechyně 0:0
Olešník-Bavorovice 0:1
 K postupu ze skupiny 2 body nestačily.

Foto týmu,který hrál na Energie cupu 2010

Tým Olešníka na Turnaji v Týně

Regions cup

27. června 2010 v 12:22 | Jihočeskýfotbal.cz |  Zajímavosti:

 Jihočeský výběr se stal amatérským MISTREM ČECH

Stará Hlína: Nádherný areál ve Staré Hlíně, za který by se nemusely stydět ani divizní týmy, byl dějištěm jedné ze základních skupin letošního Regions Cupu. Jihočeský výběr - obhájce trofeje - dokázal zdolat jak Královéhradecký tým, tak stejným výsledkem v rozhodujícím střetnutí celek Libereckého kraje (1:0).
Už v úterý cestují Jihočeši k finálovému turnaji do Třebíče,kde se utkají s amatérským mistrem Moravy (tento titul získali fotbalisté ze Zlínského kraje).
"Nejdříve chceme uspět ve Staré Hlíně a pak uvidíme dál," řekl po generálce s Blatnou trenér Jihočeského výběru Václav Palivec, kterému u kormidla asistoval blatenský Michal Brabec. Na úvod se Jihočeši střetli s výběrem Královéhradeckého kraje, který se opíral o několik hráčů divizního Nového Bydžova (divize C). "Hlavně se chceme po náročné sezoně odreagovat, pobavit se, a to je hlavní cíl. A když by se k tomu přidal dobrý výsledek, byli bychom jenom rádi," představil plány výběru z východních Čech kouč Vladimír Blažej.
O vydřené výhře domácích rozhodl v 53. min. (hrálo se 2x 40 minut) z pokutového kopu kapitán Řezníček. Byl to právě on, koho hostující Dvořák fauloval a z penalty mířil jankovský zadák neomylně.
Ve druhém utkání se Královéhradečtí střetli se Severočechy z Liberecka, které na jih Čech přivezl trenér Zbyněk Houška. Ten na podzim vedl třetiligovou Hlavici, na jaře úspěšně zachraňoval v krajském přeboru do té doby poslední FC Pěnčín. "Na jižní Čechy nedám dopustit, je tady krásně, byl jsem tu i na dovolené a navíc jsem tu dvakrát hrál," připomněl Houška v rozhovoru dvě zastávky v českobudějovickém Dynamu během své hráčské kariéry, kterou vyšperkoval mistrovským titulem s Vítkovicemi.
Na libereckých hráčích nebyla znát únava z dlouhé ranní cesty a již do poločasu se dokázali s Východočechy dvakrát prosadit. Skóre otevřel Jíra, pět minut před pauzou zvyšoval obránce Stehlík. Ve druhé půli navíc Heinrych zahodil pokutový kop. Tím se Liberečtí dostali do výhody, skóre znělo v jejich prospěch a v rozhodujícím klání jim stačila k postupu i remíza.
Poslední střetnutí bylo opravdovým vyvrcholením turnaje. Dramatický zápas skončil těsným vítězstvím Jihočechů, které v závěru podržel mladý gólman Švehla ze Strakonic. Jako jediný se trefil do černého sousedovický Milan Glazunov, jehož trefa znamenala postup. Hned v úterý vyráží Jihočeský výběr do Třebíče, úspěšní trenéři Palivec s Brabcem sazí na vítěznou sestavu. K cestě za obhajobou musí hráči (a nejen oni) obětovat jeden den dovolené. "Není to zrovna nejvhodnější termín, ale nedá se nic dělat," uvedl Palivec. Náš portál může těšit, že opět mohl být u toho (stihli jsme zajet i do J. Hradce, kde slavili sto let fotbalu) a že jiná média tento turnaj tradičně nezajímal…
VÝSLEDKY:
Jihočeský výběr - Královéhradecký výběr 1:0 (0:0)
Branka: 53. Řezníček. Rozhodčí: Kaštánek - Pečenka, Stiegler.
Královéhradecký výběr - Liberecký výběr 0:2 (0:2)
Branky: 22. Jíra, 35. Stehlík. Rozhodčí: Stiegler - Pečenka, Kaštánek.
Jihočeský výběr - Liberecký výběr 1:0 (1:0)
Branka: 24. Glazunov. Rozhodčí: Pečenka - Kaštánek, Stiegler.
SESTAVY MUŽSTEV:
Jihočeský výběr: Hoško, Švehla - Hajdušek, Chvosta, Řezníček, Křivanec, Cibulka, Hanousek, Maršán, Glazunov, Píša, Svěchota, Horejš, Le, Brynda, Maršala. Trenéři Václav Palivec a Michal Brabec.
Liberecký výběr: Sedláček, Metelka - Stehlík, Melka, Patočka, Škréta, Soukup, Heinrych, Pszyk, Bernát, Zadražil, Jíra, Jan a Pavel Matějčkové, Studnička. Trenér Zbyněk Houška.

Královéhradecký výběr: Cejnar, Petr - Pilař, Matějka, Ptáček, Huňák, Veselka, Obermajer, Rozsévač, Tomeš, Dvořák, Petřík, Labík, Keprta, Žalman. Trenéři Vladimír Blažej a Ladislav Brož.

Připravili: Michal Průcha a Jan Škrle
Jihočeský výběr
Jihočeský výběr
Jihočeský výběr

Jihočeský výběr

Další foto zde: www.Jihočeský Fotbal.cz

Info z Regions cupu: www.jihočeský Fotbal.cz

 Jihočeské amatéry čeká v boji o Evropu výběr Zlínska: www.jihočeský Fotbal.cz

Mistrovství ČR amatérů

25. června 2010 v 20:38 | Jihočeskýfotbal.cz |  Zajímavosti:

Jihočeši v sobotu na Regions Cupu ve Staré Hlíně

Stará Hlína: Obec kousek za Třeboní směrem na J. Hradec bude v sobotu hostit jednu ze skupin letošního Regions Cupu.
Jihočeský výběr - obhájce prvenství - čekají dva zápasy, vítěz postoupí do konečného finále v Třebíči, které se koná už v úterý.
Ve středeční generálce porazil výběr dvouciferným výsledkem Blatnou. Na výsledku 11:0 (5:0) se střelecky podíleli Cibulka 3x, Lee a Glazunov 2x, po jedné brance dali Maršala,J. Hanousek, Vařil, Svěchota a Křivanec. "Původní náznak byl ten, že si zahrajeme mezi sebou, ale omluvilo se deset hráčů, tak jsme hráli proti celku Blatné. Vyhráli jsme celkem hladce, utkání splnilo přípravu, byla dobrá divácká kulisa a hlavně nikdo se nezranil," chválil si trenér Václav Palivec, který byl před třemi lety k prvenství v Písku. "Po zápase jsme si stanovili nějaký cíl na turnaj ve Staré Hlíně. Sestavu vyřešíme, protože může hrát jenom jedenáct lidí," dodal Palievec.
Na turnaj do Staré Hlíny byly původně přihlášené čtyři kraje, ale na poslední chvíli odřekl účast Středočeský kraj. "To svědčí o tom, jaký o to mají zájem naše vyšší fotbalové orgány. Je to prakticky asi o tom, abychom dostali na UEFA čárku, že to proběhlo a jestli jsou tam tři nebo sedm týmů, to nikoho nezajímá," mrzel Palivce nezájem Středočechů.
Jihočeši tedy budou soupeřit na úvod s Královehradeckým krajem, se kterým budeme hrát první utkání od 9.45 hodin. Pak od 12,30 hraje poražený s Libereckým krajem a 15,15 hraje vítěz prvního zápasu proti Libereckému kraji. Vítěz postoupí do celostátního finále. "Nechápu, proč se to nehrálo v jeden termín, takže finále se bude hrát v úterý 29. června v Třebíči, hráči si budou muset vzít dovolené. Nejdříve chceme uspět ve Staré Hlíně a pak uvidíme dál," uvedl před sobotním turnajem Václav Palivec.
Nominace Jihočeského výběru:
Hoško - Maršán, Chvosta, Glazunov, Řezníček, Křivanec, Cibulka, Svěchota, Hajdušek, Brynda, Maršala, Lee,J. Hanousek, Vařil, Šonka, Píša. Trenéři: Václav Palivec (Poříčí) a Michal Brabec (Blatná). Masér: Pavel Samec.

(Z Olešnického celku byl vedle Jiřího Hanouska nominován ještě Pavel Bartuška,kterému však start za Jihočeský výběr překazilo zranění kolenních vazů)

Program turnaje ve Staré Hlíně:
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj 9,45 hod.
Poražený z 1. zápasu - Liberecký kraj 12,30
Vítěz z 1. zápasu - Liberecký kraj 15,15

Poděkování za sezonu 2009/2010

24. června 2010 v 22:36 | Martin Lafata
Vážení přátelé olešnického fotbalu,


V uplynulém víkendu nám skončila další fotbalová sezóna, která se dle mého názoru zařadí mezi ty nejúspěšnější v historii klubu.
Muži skončili na druhém místě v I. A třídě pouze o skóre a nebýt některých zbytečných ztrát v průběhu celé sezóny, mohlo to být umístění ještě lepší. Dorostenci s přehledem vybojovali vítězství v okresním přeboru a po delší době postoupili do krajské I. A třídy dorostu. Starší žáci se po loňském nešťastném sestupu z okresního přeboru dokázali ihned vrátit zpět a naši nejmenší fotbalisté dokázali suverénním způsobem vyhrát okresní přebor starší přípravky.
Za tyto skvělé výsledky bych chtěl poděkovat všem hráčům, trenérům a členům realizačních týmů a v neposlední řadě také členům výboru, protože každý člen našeho klubu má na těchto úspěších svůj nemalý podíl.
Můj další dík za podařenou sezónu patří také našim věrným fanouškům, kteří však v poslední době docházejí na náš stadion v čím dál menším počtu. Vím, že je to z větší části způsobeno některými nepovedenými výkony našich fotbalistů a pevně věřím, že si v nové sezóně opět cestu na naše zápasy najdou.
Nesmím zapomenout ani na naše sponzory, bez kterých by se jen těžko klub udržel nad vodou a v neposlední řadě ani na rodiče našich malých hráčů, kteří nám po celou sezónu pomáhali, jak mohli.
Letní přestávka bývá vždy jen krátká a za několik dní nám již začne příprava na sezónu další. Do té vstoupí náš klub již pod novým názvem FK Olešník, který nám před několika málo dny schválil a zaregistroval výkonný výbor ČMFS. Pevně věřím, že se nám i pod novým názvem bude dařit dobře reprezentovat olešnický fotbal mimo hranice obce a že minimálně navážeme na předešlé úspěchy.
Na závěr mi dovolte, abych všem, kterým není osud olešnického fotbalu lhostejný, popřál příjemně prožitou dovolenou a prázdniny a budu se těšit na shledanou na startu nové sezóny.Martin Lafata
předseda FK Olešník

Energie Cup 2010

22. června 2010 v 20:40 | FK Olešník

V sobotu 26.6. 2010 se FK Olešník zúčastní druhého ročníku fotbalového turnaje s názvem

ENERGIE CUP (2010)

Tato akce se koná na hřišti v Týně nad Vltavou a začátek je naplánován na 9:00 hodin.

Kromě fotbalu je připraven bohatý doprovodný program.
Podrobné informace o turnaji naleznete na : www.energiecup.cz

!!! Sraz na turnaj je v Olešníku v sobotu 26.6. 2010 v 7:30 hodin !!!

Na sraz dorazí (s věcmi na zápas) :
všichni hráči A-týmu,kteří nejsou do dnešního dne řádně omluveni,dále všichni dorostenci,kteří trénovali s A-týmem + Méďa ml. a Kadina ml. (do obrany) .

Omluvenky bylo možné posílat do 22.6.2010 do 15:00 hodin.
EC

EC-2010(Písněte mi prosím někdo podrobnosti z turnaje,dík.)


26.kolo

18. června 2010 v 15:07 | Handy |  Zápasy 2009/2010

Rozlosování zápasů+výsledky sezony 2009/2010

13.kolo/ 15.8.09 : Olešník - Novosedly 2:1 (3)
1.kolo/ 22.8.09 : Olešník - Sokol S.Ú. 0:3 (0)
2.kolo/ 29.8.09: Branice - Olešník 0:2 (3)
3.kolo/ 5.9.09: Olešník - Čtyry Dvory 0:4 (0)
4.kolo/ 12.9.09: Dačice - Olešník 1:2 (3)
5.kolo/ 19.9.09: Olešník - Hrdějovice 2:1 (3)
6.kolo/ 26.9.09: Chlum u Třeboně - Olešník 1:1 (1)
7.kolo/ 3.10.09: Olešník - Veselí n.Lužnicí 1:0 (3)
8.kolo/ 10.10.09: Dříteň - Olešník 3:3 (1)
9.kolo/ 17.10.09: Olešník - Soběslav 1:0 (3)
10.kolo/ 24.10.09: Lišov - Olešník 2:2 (1)
11.kolo/ 31.10.09: Olešník - Zliv 3:1 (3)
12.kolo/ 7.11.09: Loko Č.B. - Olešník 0:2 (3)
---------------------------------------------------------------------------------
předehrávka: 14.kolo/ 14.11.09: Sokol S.Ú. - Olešník 4:0 (0)
15.kolo/  3.4. 2010: Olešník - Branice 2:0 (3)
16.kolo/ 10.4. 2010: Čt.Dvory - Olešník 2:2 (1)
17.kolo/ 17.4. 2010: Olešník - Dačice 1:0 (3)
18.kolo/ 24.4. 2010: Hrdějovice - Olešník 2:0 (0)
19.kolo/ 1.5. 2010: Olešník - Chlum 0:0 (1)
20.kolo/ 8.5. 2010: Veselí - Olešník 2:1 (0)
21.kolo/ 15.5. 2010: Olešník - Dříteň 5:0 (3)
22.kolo/ 22.5. 2010: Soběslav - Olešník 1:1 (1)
23.kolo/ 29.5. 2010: Olešník - Lišov 1:2 (0)
24.kolo/ 5.6. 2010: Zliv - Olešník 1:1 (1)
25.kolo/ 12.6. 2010: Olešník - Loko Č.B. 5:0 (3)
26.kolo/ 19.6. 2010: Novosedly - Olešník 3:4 (3)

Novosedly - TJ Olešník

3:4 (2:2)

góly: Bartuška,Kadlec,J.Hanousek,Jílek

sestava: Kotrba,
Nýdl(25.Maršán),Zrun,Šíma,Krátký,
Hanousek R.(46.Pojer),Hanousek J.,Bartuška,Kadlec(85.Rejdal),
Hezoučký,Jílek

Poslední kolo přineslo tímto zápasem velice zajímavé utkání hlavně tedy pro domácí tým,který by se díky své výhře,ale také jen díky prohře Čt.Dvorů mohl zachránitv 1.A třídě.
Olešník hrál v tomto utkání víceméně o prestiž,protože Veselí si postup do KP již předem za nemalý obnos "zajistilo".
Zápas na velice těžkém a hodně podmáčeném terénu byl bojovný,ale určitě musel lahodit i oku diváků,protože přinesl sedm gólů,dalších několik gólových příležitostí a v neposlední řadě i pěkné kombinační akce.
Do vedení se dostali hosté hlavičkou Pavla Bartušky jen pár minut po uvodním hvizdu hlavního arbitra-0:1.
Domácí však nepropadli panice,rychle vyrovnali a navíc v zápětí přidali po chybách hostující obrany a olešnického brankáře i vedoucí branku-1:1 , 2:1.
Po vyrovnávací brance zahrával ještě olešnický Pavel Bartuška přímý kop z hranice vápna,ale jeho gólovou střelu mířící na opačnou stranu,než byl postaven domácí brankář vykopl z brankové čáry novosedelský obránce.
Hosté však po druhé inkasované brance nesložili zbraně a hnali se opět do útoku.Domácím se dařilo zastavovat olešnické hráče pouze za cenu faulů.
Jedna klasická kosa jak od prvorepublikového zemědělce zastavila ve vápně i unikajícího bojovníka Rosťu Jílka a hosté tudíž měli výhodu zahrání pokutového kopu.
Jeho exekutor si však vylámal zuby na dobře chytajícím domácím brankáři.
Za několik minut však přeci jen přišlo vyrovnání,když se do domácího vápna probojoval olešnický záložník Jiří Hanousek a přesnou nahrávkou našel mladíka Honzu Kadlece,který dokázal s pomocí tyče skórovat-2:2
No a když ke konci prvního poločasu po centru Radka Hanouska pouze těsně přehlavičkoval domácí svatyni jeho bratr Jiří,šlo se do kabin za nerozhodného stavu.
Do druhé půle vstoupili lépe opět hosté,když olešnický kapitán Jiří Hanousek propálil vše,co mu stálo v cestě a vrátil tím vedení opět svému týmu-2:3.
Domácí se poté snažili nakopávat míče,ale hostující obrana si vše již bezpečně pohlídala.
Navíc Olešníku se podařilo přidat další branku,když Pavel Hezoučký předložil míč svému kolegovi z útoku R.Jílkovi,pro kterého už nebyl problém skórovat-2:4.
Poté přišly nejméně dvě gólové příležitosti hostujících fotbalistů,ale míč skončil jednou nad a jednou vedle domácí branky.
Novosedlům se podařilo vstřelit třetí branku až z pokutového kopu nařízeného v nastaveném čase-3:4.
Do další příležitosti Olešník svého soupeře již nepustil a mohl se tak radovat z výhry v posledním zápase hodně dlouhé sezony.

Olešník tedy nakonec obsadil druhé místo,když v minitabulce "zvítězilo" pouze o skóre Veselí.

Do KP si tedy koupily postup týmy Lažiště a Veselí,což je pro ostatní účastníky obou 1.A tříd jen dobře.(V kraji to teď budou mít kluci hodně těžké a drahé.)

Jsem rád,že Olešník znovu odehrál sezonu se ctí-což moc týmů říci nemůže.
Všem hráčům,trenérovi,asistentům,realiz.týmu,funkcionářům a ostatním z TJ Olešník děkujeme!

Další výsledky:
Loko Č.B. - Sokol S.Ú. 2:4
Dříteň - Hrdějovice 1:4
Zliv - Branice 2:1
Lišov - Čt.Dvory 4:0
Veselí - Chlum 4:0
Soběslav -Dačice 5:2

MINITABULKA
  • 1. Veselí 6 4 1 1    14:3    13
  • 2. Olešník 6 4 1 1    7:4    13
  • 3. Soběslav 6 1 2 3    8:12    5
  • 4. Dačice 6 1 0 5    8:18    3

  • konečná tabulka:
  • konečná tabulka

Poslední tréninky

14. června 2010 v 11:23

Trénink je ve středu od 17:30 hodin.


Dokopná je kvůli zapráskané Soběslavi přesunuta zatím na neurčito.


závěr soutěže

13. června 2010 v 20:48 | Handy
O postupujícím a druhém sestupujícím týmu z naší 1.A třídy sk.B se rozhodne až v posledním kole.
Prvním sestupujicím je Chlum a dalšími ohroženými jsou Novosedly a Čt.Dvory.
Novosedly hrají doma s Olešníkem (jsem zvědav na výkon rozhodčího...) ,musejí vyhrát a navíc spoléhat,že Čt.Dvory prohrají v Lišově.
Čt.Dvorům stačí k záchraně s Lišovem bod,protože v případě rovnosti bodů s Novosedly má Čtyrák lepší vzájemné zápasy (kvůli kontumaci zápasu).
Novosedly - Čt.Dvory 2:1,Čt.Dvory - Novosedly 3:0 (kontumace za napadení sudího host.hráčem).

Na opačném pólu tabulky,tedy v boji o první místo jsou ve hře dokonce čtyři týmy.
Dačice,Soběslav,Veselí a Olešník.
Dačice mají k postupu nejblíže,protože jim stačí v posledním zápase bod,ovšem hrají na hřišti druhé Soběslavi.
Veselí přivítá sestupující Chlum (první zápas Chlum-Veselí 2:2)
Olešník jede do již zmíněných Novosedel.

Nyní trocha spekulací:

V případě,že Soběslav porazí Dačice,což je dosti pravděpodobné (dle informací z posledního zápasu Čt.Dvory-Soběslav 0:2,šli hosté za výhrou "za každou cenu"-neodpískaná penalta ve prospěch domácích,navíc ČK.) , Veselí porazí o nic hrající Chlum a Olešníku by se podařilo vyhrát v Novosedlech (Novosedly by tím pádem spadly),nastala by situace,kdy by měly první čtyři týmy shodný počet 46 bodů.
V tom případě by dle mého názoru následovala tzv.mini tabulka ze vzájemných zápasů zmiňovaných čtyř týmů.
 V tomto případě je na tom nejlépe Veselí,pouze o skóre před Olešníkem!

1. Veselí 13 bodů 14:3
2. Olešník 13 bodů 7:4
3. Dačice 3 body 6:13 (+ sobotní zápas se Soběslaví)
                                   4. Soběslav 2 body 3:10 (+ sobotní zápas s Dačicemi)
----------------------------------------------------------------------------
Dačice-Soběslav 4:2, Soběslav-Dačice (sobota)
Dačice-Veselí 0:4, Veselí-Dačice 4:1
Dačice-Olešník 1:2, Olešník-Dačice 1:0
------------------------------------------------------------
Veselí-Soběslav 0:0, Soběslav-Veselí 0:4
Veselí-Olešník 2:1, Olešník-Veselí 1:0
Veselí-Dačice 4:1, Dačice-Veselí 0:4
------------------------------------------------------------
Olešník-Soběslav 1:0, Soběslav-Olešník 1:1
Olešník-Veselí 1:0, Veselí-Olešník 2:1
Olešník-Dačice 1:0, Dačice-Olešník 1:2
------------------------------------------------------------
Soběslav-Dačice (sobota), Dačice-Soběslav 4:2
Soběslav-Veselí 0:4, Veselí-Soběslav 0:0
Soběslav-Olešník 1:1, Olešník-Soběslav 1:0
-------------------------------------------------------------

(Doufám,že jsem dobře počítal a znovu připomínám,že jde pouze o moji spekulaci...)

Rosťo děkujem!!!

13. června 2010 v 19:06 | Handy
Takto se Rosťa Jílek loučil s domácím publikem.

Navíc ve svém posledním utkání na olešnickém hřišti dokázal vstřelit dva krásné góly...
Rosťa
Rosťa 2

25.kolo

13. června 2010 v 9:33 | Handy |  Zápasy 2009/2010
Znak-bez pozadí

TJ Olešník - Loko Č.B.


5:0 (3:0)

góly: Jílek 2,Hezoučký,Šíma,Hanousek R.
sestava:Kotrba,
Nýdl,Zrun,Šíma,Krátký,
Hanousek R.,Hanousek J.,Bartuška(70.Maršán),Kadlec(60.Pojer),
Hezoučký,Jílek(80.Bauer)

V tomto zápase si domácí vytvořil ohromné množství šancí a dá se říci,že již do poločasu bylo rozhodnuto,protože do kabin se šlo po dvou trefách R.Jílka a jednom přesném zásahu P.Hezoučkého za stavu 3:0 pro Olešník.
Ve druhém poločase přidal gól mladík M.Šíma a R.Hanousek.
Utkání mohlo skončit daleko větším rozdílem,protože olešničtí hráči ještě měli na kopačkách několik dalších vysloveně gólových příležitostí.
Nicméně diváci si stejně jako domácí fotbalisté zápas užívali,protože všechny góly padly po krásných kombinačních akcích,které byly jako vystřižené z fotbalové brožury.
Snad svůj nejlepší výkon v olešnickém dresu předvedl nestárnoucí štírek Pavel Hezoučký,který ve svém galapředstavení dokázal nahrát na tři góly a navíc také jednu branku sám vstřelil !!!
Za předvedený výkon určitě zaslouží potlesk.
Na druhou stranu Hezi opět (letos již po třetí) oznámil ukončení své profesionální hráčské kariéry.
Jen pro zajímavost: Jeden z nejlepších fotbalistů světa argentinec Diego Maradona ukončil svou kariéru až na osmý pokus... (Hezi má tedy ještě pár ukončení k dobru).
Dvěma trefami se pak s domácím publikem rozloučil olešnický bojovník Rosťa Jílek,který se chce po sezoně více věnovat rodině a tak se rozhodl dále již neprodlužovat svůj stávající kontrakt a ukončit tak svou bohatou kariéru ve vrcholovém fotbale.
Oficiální rozlučka s tímto neúnavným fotbalistou proběhne při letním turnaji v Olešníku.
Každopádně Rosťo děkujem a ať se Ti v životě daří !!!

(Foto ze zápasu od V.Dvořáka naleznete v Galerii)

Další výsledky:
Čt.Dvory - Soběslav 0:2
Chlum - Novosedly 1:1
Hrdějovice - Veselí 1:2
Branice - Lišov 1:2
Sokol S.Ú. - Zliv 2:0
Dačice - Dříteň 3:2

tabulka

Jaro 2010