13. června 2010 v 9:33 | Handy |  Zápasy 2009/2010

sestava:Kotrba,
Nýdl,Zrun,Šíma,Krátký,
Hanousek R.,Hanousek J.,Bartuška(70.Maršán),Kadlec(60.Pojer),
Hezoučký,Jílek(80.Bauer)

V tomto zápase si domácí vytvořil ohromné množství šancí a dá se říci,že již do poločasu bylo rozhodnuto,protože do kabin se šlo po dvou trefách R.Jílka a jednom přesném zásahu P.Hezoučkého za stavu 3:0 pro Olešník.
Ve druhém poločase přidal gól mladík M.Šíma a R.Hanousek.
Utkání mohlo skončit daleko větším rozdílem,protože olešničtí hráči ještě měli na kopačkách několik dalších vysloveně gólových příležitostí.
Nicméně diváci si stejně jako domácí fotbalisté zápas užívali,protože všechny góly padly po krásných kombinačních akcích,které byly jako vystřižené z fotbalové brožury.
Snad svůj nejlepší výkon v olešnickém dresu předvedl nestárnoucí štírek Pavel Hezoučký,který ve svém galapředstavení dokázal nahrát na tři góly a navíc také jednu branku sám vstřelil !!!
Za předvedený výkon určitě zaslouží potlesk.
Na druhou stranu Hezi opět (letos již po třetí) oznámil ukončení své profesionální hráčské kariéry.
Jen pro zajímavost: Jeden z nejlepších fotbalistů světa argentinec Diego Maradona ukončil svou kariéru až na osmý pokus... (Hezi má tedy ještě pár ukončení k dobru).
Dvěma trefami se pak s domácím publikem rozloučil olešnický bojovník Rosťa Jílek,který se chce po sezoně více věnovat rodině a tak se rozhodl dále již neprodlužovat svůj stávající kontrakt a ukončit tak svou bohatou kariéru ve vrcholovém fotbale.
Oficiální rozlučka s tímto neúnavným fotbalistou proběhne při letním turnaji v Olešníku.
Každopádně Rosťo děkujem a ať se Ti v životě daří !!!

(Foto ze zápasu od V.Dvořáka naleznete v Galerii)