sestava: Matoušek,
Zrun,Rys,Vařák,Nýdl,
Horalík,Tvrzický,Hanousek,Rambousek(30.Mareš)
Pojer,Šíma(80.Rejdal)

Hosté se dostali do vedení krásnou střelou,kterou vyslal z poza vápna Jiří Hanousek - 0:1.
Domácím se však podařilo rychle vyrovnat a navíc přidat do poločasu další dvě branky - 3:1.
Hned v začátku druhé půle přidali domácí další gól a jejich střelecký účet se poté zastavil až na čísle šest !
Převážná většina olešnických hráčů opět předvedla katastrofální výkon a domácí tedy vyhráli zcela zaslouženě.

Převzato ze serveru jihočeský fotbal.cz

(speciálně pro toho dementa,co se stydí podepsat-aby věděl,jak to skutečně bylo)

Protivín: Ve 23. kole zavítali do Protivína hráči Olešníka. Utkání bylo plné krásných branek. Hosté se ujali vedení, ale ještě do přestávky Protivín kontroval třemi góly a stejný počet přidal i po přestávce. V protivínské sestavě znovu řádil matador Michal Remta, který třikrát pokořil olešnického gólmana Jana Matouška.

Vše zahájil překrásnou brankou ze 26 metrů hostující kapitánHanousek, který vymetl šibenici. Ve 21. min. se prosadil po průniku Ruczkowskeho Remta. Po ostrém centru Vierera se znovu prosadil Remta krásným volejem. Ve 35. min. se z trestného kopu trefil prudkou ranou Škoda. Díky těmto střelců a skvělému stoperovi Vaškovi, který dokázal zabránit třem nebezpečným rychlým protiútokům, skončil poločas 3:1 ve prospěch domácích.

Do druhého poločasu znovu vletěli domácí náporem a již ve 47. min. zvyšovali svůj náskok po nešťastné vlastní brance Ryse. V 56. min. po kolmici Remty se prosadil křižnou ranouVorel. Vše završil svou třetí brankou Remta, který dokázal akrobaticky zareagovat na odražený míč a nůžkami umístit míč k tyči branky hostí. Remta tak svým hattrickem podtrhl svůj skvělý výkon. Domácí zaslouženě zvítězili 6:1.
Protivín - Olešník 6:1 (3:1)
Branky:
21., 28. a 79. Remta, 35. Škoda , 47. vlastní Rys, 56. Vorel - 14. Hanousek. Rozhodčí: Sebera Jaromír ml. - Kostka Tomáš, Sebera Tomáš. Delegát: Martinec Luboš. ŽK: Ruczkowski - Rys, Vařák.Diváci: 80.
Protivín: Kubička Aleš - Čech Michal, Vašek Dušan, Škoda Martin (76. Bláha Petr), Reidinger Lukáš - Pichlík Libor (73. Vojta Jan), Ruczkowski Lukáš, Říha Miroslav, Vorel Jaromír - Remta Michal-K, Vierer Roman
Olešník: Matoušek Jan - Zrun Jaroslav, Rys Zbyněk, Vařák Zdeněk, Nýdl Martin - Horalík Petr, Hanousek Jiří-K, Tvrzický Luboš, Rambousek Jaroslav (24. Mareš Jiří) - Šíma Martin (64. Rejda Stanislav), Pojer Miloš.
Nejlepší domácí hráči: Remta, Vašek
Připravil: Dušan Benák

Lafi králem střelců

29. května 2011 v 10:24 DAVID LAFATA

David Lafata se stal králem střelců Gambrinus ligy sezóny 2010/2011

Tabulka střelců první fotbalové ligy:
19 - Lafata (Jablonec), 18 - Pekhart (Jablonec/Sparta), 14 - Kweuke (Sparta), 13 - Kolář (Plzeň), 12 - Hubník (Olomouc), 11 - J. Rezek (Plzeň), 10 - Wilfried (Sparta), Nezmar (Liberec), Mahmutovič (Teplice), Ondrášek (Č. Budějovice).

Něco z "naší" skupiny...

Jack Rozparovač II. V hlavní roli sudí Třeštík a Hoch

25. květen 2011 - 11:20

Hráči týmu I. A třídy TJ Osek poznali na vlastní kůži, co to v praxi znamená, když je někdo řádně "oseká". Role dřevorubců se zhostili hlavní sudí Třeštík a jeho asistent Hloch. Místo motorové pily a sekery si jako pomocné nářadí vzali píšťalku, praporek a také pomalu jdoucí hodinky.
Víkendové utkání lídra tabulky jihočeské I. A třídy Vodňan a čtvrtého Oseka mělo přinést pro oko diváka pěkný a atraktivní fotbal. Předpoklady se ale nenaplnily. Místo oslavy kopané se na hřišti Vodňan odehrála tragikomedie se špatným koncem.
Rozhodčí Třeštík a Hoch řádili, jakoby zápas měl být jejich posledním. Fauly pískali takřka výhradně pouze ve prospěch domácích, hostům vyloučili dva hráče, podle svědectví hráčů Oseku je dokonce slovně uráželi. A aby zápas dospěl do zřejmě jimi očekávaného konce, museli hráči zůstat na place téměř sto pět minut. Pokyn odchod do kabin zazněl teprve po třetím vítězném gólu domácích, kteří se tím téměř zajistili postup do krajského přeboru. Aktivní byl především asistent rozhodčího Hoch. Ten byl několikrát uprostřed hřiště, na jeho pokyn byl vyloučen i jeden z hráčů hostí. Jeho excesy nevydržel sledovat jeho syn, který se na to již nemohl dívat a ze stadionu odešel. Starší syn Karel bohužel musel arogantní sportovní vraždu ze strany svého otce přímo vychutnat až do samého konce. Hrál totiž za Osek…

Reakce zúčastněných jsou dostatečně výmluvné. V tomto hlavním článku přinášíme pouze výtahy z nich, Černá svině však opravdu doporučuje přečíst si je v přílohách celé. Skutečně stojí za to, zoufalost všech z Oseku z nich přímo čiší.
Stanislav Mrkvička, předseda TJ Osek:
U všech rozhodčích, kteří se podíleli na řízení zápasu nelze v průběhu celého utkání nalézt jedinou vlastnost, pro kterou si pánů s píšťalkou můžeme vážit. Odvedli práci, za kterou se musí všichni tři pouze stydět a zaslouží si také její řádné ohodnocení.
Po skončení utkání zavládla mezi všemi přítomnými všeobecná frustrace a beznaděj. Jako člověk, který se fotbalu a sportu obecně věnuje celý život, jako funkcionář a předseda oddílu jsem pocítil obrovskou hořkost a zklamání. Nebyl jsem schopen vysvětlit hráčům, proč neexistuje obrana proti zvůli cíleného nátlaku a křivdě.
Kapitán Oseku Marek Kučera:
Poprvé jsem přišel osobně do kontaktu s rozhodčím Třeštíkem chvíli před koncem poločasu, kdy jsem žádal vysvětlení nepískaného faulu na hráče Oseka. Bylo mi odpovězeno nesmyslem, při kterém jsem z rozhodčího cítil alkohol. V této chvíli jsem již dále nediskutoval a vrátil se zpět do brány. Po ukončení prvního poločasu jsem šel na půlicí čáru za rozhodčími kvůli vyjasnění situace, bohužel jsem zaregistroval strmé oči a špatnou koordinaci těla, konkrétně pana pomezního Hocha st., jež sotva stál na nohou, bylo mi do pláče. Druhý poločas pak se dá nazvat pouze fraškou. Pomezní Hoch st. byl velmi aktivní a řídil celý zápas. Alkohol samozřejmě ovlivňuje nejen motorické funkce těla, ale také povědomí síly a moci.
Trenér Oseku Jiří Slabý
Děkuji svému týmu za předvedenou hru a též za to , že se zápas vůbec dohrál. Za svojí fotbalovou a trenérskou kariéru jsem většímu trapasu nebyl přítomen, zápas kola, dle mého názoru, musel znechutit a odradit dalších 20 slušných diváků, které na fotbale už nikdo neuvidí. Jakým způsobem byly dopředu karty rozdány je nechutné. Omlouvám se, ale další komentáře jsou ztráta času.
Zástupci oddílu z Oseku okamžitě po utkání vydali prohlášení, v němž požadují okamžité zastavení činnosti trojici rozhodčích Petru Třeštíkovi, Karlu Hochovi st. a Vladislavu Linhartovi a jejich disciplinární potrestání. Rovněž požádali o přehodnocení způsobu kontroly způsobilosti rozhodčích k řízení utkání (alkohol apod.) a přezkoumání systému nasazování rozhodčích a delegátů.
Na webu Vodňan jsou sice obsáhlé reportáže ze zápasů žáků (což je jistě chvályhodné), ovšem z inkriminovaného zápasu proti Oseku web uvádí pouze výsledek….

22.kolo

22. května 2011 v 21:56

FK Olešník - Sedlice

0:0

Mareš(46.Horalík),Tvrzický,Hanousek,Rambousek(80.Rejdal),
Pojer,Šíma

Oba týmy se protrápily k bezbrankové remíze.

Hanousek,Šíma

Olešník v průběhu druhého poločasu prohrával 1:0 a domácí měli navíc výhodu v podobě pokutového kopu.
Penaltu však její exekutor poslal pouze do tyče,míč se k němu odrazil zpět a hráč jej dokopl do branky.
Gól tedy nebyl podle pravidel uznán.
Olešnický brankář Matoušek poté ihned rozehrál míč na obránce Nýdla,který se probojoval až do hostujícího vápna.
Jeho první střelu dokázal ještě brankář vyrazit,ovšem míč se k Martinu Nýdlovi odrazil zpět a tento rychlonohý obránce ho lišácky poslal obloučkem do odkryté domácí branky - 1:1.
V poslední minutě nastaveného času ještě zlikvidovala 100% gólovou šanci domácích olešnická brankářská jistota-golman Jan Matoušek.

Hezoučký(80.Jurda).

Většina olešnických hráčů podala opět mizerný výkon.
Jestli Vodňany postoupí do KP,tak určitě po sezoně znovu spadnout zpět do 1.A třídy,protože ikdyž mají kompletní kádr,tak hra,kterou předvádějí je snad ještě horší,než jejich hodně špatné hřiště.

Pojer,Hezoučký.

Sobotní derby mezi Olešníkem a Dřítní sledovala početná divácká kulisa,kterou po utkání určitě musely bolet oči,neboť předvedená hra obou týmů neměla s fotbalem nic společného.
Zápas ve kterém si nezasloužily týmy získat snad ani bod rozhodl pět minut před závěrečným hvizdem nikým nehlídaný dříteňský útočník Kučera-0:1.
Olešník ohrozil branku svého soupeře snad jen hlavičkou a střelou Jiřího Hanouska,ovšem oba pokusy vždy těsně minuly hostující branku.