Srpen 2011

3.kolo FK Olešník - Centropen Dačice

29. srpna 2011 v 22:16
FK Olešník - Cetropen Dačice 1:0(1:0)
gól:Kordík M.
sestava:
Matoušek
Vařák,Hanousek,Wegy,Nýdl
Horalík,Kordík,Tvrzický,Pojer
Rys,Šíma
střídali:Jílek R,Rejdal S.
trenér :Šíma R.



2.kolo SK Čtyři Dvory - FK Olešník

21. srpna 2011 v 9:29
V prvním kole sezony 2011/12 jsme zavítali na hřiště "Čtyráku".Hned na začátku zápasu jsme dostali lacinou branku,když Matymu proklouzla střela pod tělem do brány.Po tomto varování jsme se herně zlepšili a po standartce Wegy hlavou vyrovnal.Po vyrovnávacím gólu jsme hru úplně ovládli a Z.Rys potvrdil střeleckou formu a čistým hattrickem zařídil do poločasu vedení 1:4.Ve druhé půli zvýšil M.Šíma na 1:5,potom naše aktivita trochu upadala a přestali jsme proměňovat další šance a soupeř snížil na konečných 2:5.

SK Čtyři Dvory - FK Olešník 2:5(1:4)
góly Ol:Rys Z. 3x(1 z pen),Wegy J.Šíma M.
sestava:
Matoušek
Horalík,Hanousek,Wegy,Nýdl
Pojer,Kordík,Tvrzický(80.min Valenta),Rejdal(76.min Mareš)
Rys,Šíma

trenér :Šíma R.

Rozpis A týmu podzim 2011

16. srpna 2011 v 7:36
I.A třída skupina B

KoloDatumDenČasKdo s kým
2.20.8.sobota10:15 Čtyři Dvory - Olešník
3.27.8.sobota17:00Olešník - Dačice
4.3.9.sobota17:00 Hrdějovice - Olešník
5.10.9.sobota10:00 Olešník - Ševětín
6.17.9.sobota16:00N.Bystřice - Olešník
7.24.9.sobota16:00 Olešník - Dříteň
1.28.9.středa16:00 Olešník - Lišov
8.1.10.sobota15:30 Dobrá Voda - Olešník
9.8.10.sobota15:30Olešník - Křemže
10.15.10.sobota15:00 Slavia Č.B.- Olešník
11.22.10.sobota15:00Olešník - Loko Č.B.
12.29.10.sobota10:00Bavorovice - Olešník
13.5.11.sobota13:30Olešník - Zliv
14.12.11.sobota13:00Lišov - Olešník

Jízdní řád Dorostu podzim 2011

16. srpna 2011 v 7:13
I.A třída dorostu sk. C


KoloDatumDenČas
2.21.8.neděle10:00 Sepekov - Olešník
3.28.8.neděle14:30Olešník - Bechyně
4.3.9.sobota 10:00Hradiště - Olešník
5.11.9.neděle14:30 Olešník - Jistebnice
6.17.9.sobota 10:00 Veselí n. Luž. - Olešník
7.25.9.neděle14:30 Olešník - Met. Tábor
1.28.9.středa12:30 Olešník - Týn
8.1.10.sobota 10:00 Dříteň - Olešník
9.9.10.neděle14:30Olešník - N.Bystřice
10.15.10.sobota 10:00Ml. Vožice - Olešník
11.23.10.neděle14:30Olešník - Kunžak
12.29.10.sobota 10:00Dačice - Olešník
13.6.11.neděle13:30Olešník - Sok. Sez. Ústí

Poslední příprava Slavoj Ledenice

13. srpna 2011 v 22:37
V posledním přípravném utkání před startm I.A třídy jsme porazili Slavoj Ledenice na jejich hřišti 4:1.V útoku se střelecky prosadil M.Klimeš,který vstřelil 2 góly,po jednom přidali Z.Rys a M.Kordík. Za domácí snižoval Moravec.
Příští sobotu 20.8. hrajeme první mistrák na hřišti Čtyř Dvorů,zápas začíná v 10:15 .

Slavoj Ledenice - FK Olešník 1:4 (0:2)
sestava
Matoušek(7O.min Trčka)
Horalík,Hanousek,Weigy,Nýdl
Šíma(46.min Vařák),Tvrzický,Kordík,Pojer
Rys,Klimeš






Přípravné utkání - Olešnice

9. srpna 2011 v 14:18
FK Olešník - Sokol Olešnice 9:O(4:0)
góly:Rys 4,Kordík 2,Šíma,Vařák,Valenta

v sobotu od 17:00 sehrajeme poslední přípravný zápas v Ledenicích,sraz v Olešníku je v 15:30, v Ledenicích v 16:15.

Memoriál bratří Hauserů - výsledky

6. srpna 2011 v 20:08
semifinále: Dříteň - K.Újezd 2:0
Olešník - Rudolfov 1:3 gól z penalty Rys Z.
sestava:
Trčka
Klimeš,Hanousek,Weigy,Nýdl
Horalík,Tvrzický,Šíma,Pojer
Rys,Valenta
střídali Mareš, Kadlec a Vařák

o třetí místo Olešník - K.Újezd 4:3 na penalty,pol.(0:2)
góly Rys Z.(2x-1z pen.),Valenta V.
penalty proměnili:Hanousek M.,Rys Z.,Šíma M.,neúspěšný byl Pojer M.
sestava:
Trčka
Klimeš,Hanousek,Vařák,Nýdl
Horalík,Tvrzický,Šíma,Rejdal
Rys,Valenta
střídali Valenta,Kadlec,Pojer

finále Dříteň : Rudolfov 2:1
góly Štěch,Klimeš-Lee

Nejlepší hráč - Syrovátka (Rudolfov)
Nejlepší brankář - Lébl(Dříteň)
Nejlepší střelec - Rys Z.(Olešník)