Září 2011

8.kolo SK Dobrá Voda - FK Olešník

30. září 2011 v 21:39
Dobrá Voda - FK Olešník 2:0(0:0)
Po neproměnění slibných příležitostí,jsme po chybě na levé straně inkasovali první gól,který rozhodl o výhře D.Vody.Posílení útoku nevyšlo a ke konci zápasu soupeř zvíšil do otevřené obrany na konečných 2:0.
sestava:
Matoušek
Horalík,Hanousek,Vařák,Nýdl
Tvrzický,Kordík,Šíma(Valenta L),Rejdal(Valenta Vl.)
Rys,Pojer(Pícha J.)
trenér :Šíma R.
V sobotu hrajeme na hřišti Dobré Vody,která je aktuálně na druhém místě tabulky.Základem úspěchu bude uhlídat střelce domácích Koptyše a proměnit konečně vyložené šance,které si doufám vypracujeme.Zápas také z největší pravděpodobností nabídne souboj bratří Hanousků na kterém je pikantní ,že oba nastupují na místě stopera.Zápas začíná 15:30 jako hlavní bude pískat Hoch st.na čarách budou Mráz a Plaček.

1.kolo FK Olešník - SK Lišov

26. září 2011 v 19:29
FK Olešník - SK Lišov 0:0

sestava:
Matoušek
Horalík,Rys,Vařák,Nýdl
Pojer(Valenta),Kordík,Tvrzický,Rejdal(Zrun)
Šíma,Klimeš

David Lafata na ČT 4

23. září 2011 v 13:11
Dneska v 16:00 bude na ČT 4 odvysílán dokument mapující kariéru olešnického rodáka Davida Lafaty,v dokumentu budou použity záběry a rozhovory M.Lafaty,Z.Ryse a J.Matouška natočené minulý týden na našem hřišti .

7.kolo FK Olešník - TJ Dříteň

23. září 2011 v 12:29
FK Olešník - TJ Dříteň 2:1(2:1)
góly:7.min Šíma M.,12.min Klimeš M. - 23.min Klimeš J.

sestava:
Matoušek
Tvrzický(83.min Zrun),Kordík,Šíma,Pojer(67.min Jílek R.)

14.Zliv60064: 250( -6)
V sobotu přivítáme na našem hřišti sousedy ze Dřítně.Těm se zatím v probíhající sezoně vůbec nedaří,první bod získaly teprve v minulém zápase za remízu 2:2 na domácím hřišti s týmem Bavorovic.Góly vstřelily nové posily Štěch (přišel z Vodňan) a Marek(Vyšší Brod).Vstup do soutěže ,ale měla Dříteň tragický 4x prohrála a vstřelila pouze 2 góly.Kádr Dřítně se oproti minulé sezoně docela obměnil na hostování přišli Štěch(Vodňany),Marek(Vyšší Brod) a Maruška(Týn nad Vlt.) , tým opustil střelec Kučera(Sedlec) a stoper M.Švec( ??? ).
Derby ze Dřítní bývají většinou hodně vyrovnaná.

18. září 2011 v 21:56
Jiskra Nová Bystřice - FK Olešník 3:2 (1:1)

názory trenéra domácích:
Jozef Košťál, trenér Jiskry Nová Bystřice "Olešník se představil jako technicky i fyzicky dobře připravené mužstvo. I proto se hned od začátku hrál rychlý fotbal s množstvím šancí na obou stranách. V 11. minutě se krásnou střelou uvedl Bobál, o minutu později střílel Pacholík a hned z protiútoku zahrozil soupeř. Nám se podařilo v 19. minutě po pěkné kombinaci a finální přihrávce Mihuly na Pacholíka dostat do vedení, jenomže po chybě Havla v 35. minutě šel soupeř do přečíslení a vyrovnal. Do konce první půle nás Olešník zatlačil do defenzivy, ale přečkali jsme to bez úhony. V kabině jsme si vysvětlili, jak musíme hrát, a hned ve 47. minutě Feytl našel krásně Pacholíka, který se opět nemýlil. V 70. minutě zahrával Havel rohový kop, na vzdálenější tyč si naběhl Kuchař a zvýšil na 3:1. Od tohoto momentu soupeř začal hrát na tři útočníky a podařilo se mu snížit. Nadále nás tlačil a vyrovnání viselo až do konce ve vzduchu, na druhou stranu jsme mohli do vzniklých okýnek v obraně hostů skórovat i my, ale Pacholík ani Havel už gól nedali."

Vařák,Hanousek,Wegy,Nýdl
Horalík,Kordík,Tvrzický,Rejdal(57.min Zrun)
Rys,Šíma

názory trenérů:
Radek Šíma, trenér Olešníka: "Už ve 3. min. jsme se dostali do první - a na dlouhou dobu poslední - šance, kterou Martin Nýdl trestuhodně zahodil. Hosté se osmělovali, trpělivou hrou si počkali na chybu naší obrany a Kupec ve 38. min. dostal Ševětínské do vedení. Po přestávce byl průběh podobný, hosté spoléhali na rychlé protiútoky. Naděje nám svitla v 73. min., kdy Kordík ze standardky poslal míč na hlavu Zbyňka Rysa a ten zaslouženě vyrovnal. Do konce utkání se pak hrál otevřený fotbal, šance se střídaly na obou stranách a hosté v 86. min. potrestali naši nedůslednou obranu: útočník Mohamed dal vítěznou branku. S bodem bychom byli spokojeni, porážka nás mrzí. Někteří hráči by se měli nad svým výkonem zamyslet."

Miroslav Koláček, trenér Ševětína: "V krásném areálu Olešníka se v prvním poločase odehrál takticky vedený boj. Domácí hned v úvodu neproměnili jednu gólovou šanci. Po akci Vokurky jsme se Kupcem ujali vedení. Druhý poločas byl pro diváky mnohem zajímavější, tempo utkání odpovídalo postavení mužstev v tabulce. Zahodili jsme minimáně čtyři gólové šance, kdy nás vychytal výborný brankář Matoušek, ale i náš brankář Novotný podržel svůj tým při samostatném úniku Šímy. Domácí hlavičkou Rysa vyrovnali ze standardky. Gól Vokurky nám nebyl uznán pro ofsajd, a tak vítězná byla až branka Mohameda. Po ní jsme měli ještě minimálně dvě šance, které zlikvidoval výborný gólman Olešníka. Myslím, že jsme si zaslouženě odvezli tři body."

4.kolo TJ Slavoj Hrdějovice-FK Olešník

1. září 2011 v 23:41
TJ Slavoj Hrdějovice - FK Olešník 1:1(0:1)
gól za Ol Kordík M.
sestava
Matoušek
Rys,Valenta(8.min Rejdal)

Názory trenérů k zápasu:
Jaroslav Čížek, asistent Hrdějovic: "V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí. Soupeř se ujal vedení ve 37. min., kdy jsme trochu zbytečně ztratili míč před šestnáctkou, Kordík přešel přes dva hráče a prostřelil brankáře. Druhý poločas jsme zahájili snahou o vyrovnání a v 51. min. se trefil Bárta, jenž navíc ještě nastřelil břevno a měl další šanci, kterou zakončil vedle. Hra se vyrovnala a v závěru nám zatrnulo při šanci Rysa, který se ocitl sám před bránou! Myslím, že konečná remíza je spravedlivá. V plné sestavě se sejdeme až koncem září, a tak jsme za bod rádi."

Radek Šíma, trenér Olešníka: "Domácí nám v první půlhodině nedali vydechnout. Vytvořili si stálý tlak, kterému jsme odolali jen díky brankáři Matouškovi. Ve 38. min. se z ojedinělého protiútoku prosadil Kordík, jenž křižnou střelou nedal brankáři šanci, a vedli jsme 1:0. V 50. min. nepochopitelně rozhodčí neodpískal pokutový kop za sražení Pojera domácím brankářem a za dvě minuty po nedorozumění naší obrany Hrdějovice vyrovnaly. Pět minut před koncem mohl Zbyněk Rys rozhodnut, ale brankář Spěvák byl na místě. Herně to nebylo ono, ztráta dvou bodů mrzí, teď se musíme připravit na sobotní utkání doma se Ševětínem."