Květen 2012

23.kolo FK Olešník - SK Slavia Č.Budějovice

27. května 2012 v 20:57
FK Olešník - SK Slavia Č.Budějovice 3:4(2:1)
branky:19.min Nýdl,20 min Rys,80.min Šíma - Boček 2x,Vršitý,Dvořák

sestava:
Trčka
Lukeš,Hanousek,Wegenkittl,Horalík
Budějcký(45.min Pojer(74.min Kazík)),Šíma,Tvrzický,Rejdal
Nýdl,Rys
trenér :Šíma R.


22.kolo Sokol Křemže - FK Olešník

26. května 2012 v 9:09 | Sokol Křemže - FK Olešník
Sokol Křemže - FK Olešník 1:0 (1:0)
Branka: 27. Michal Chromý.
Veselo bylo pod Kletí. Křemže si poradila s Olešníkem a předposledním Čt. Dvorům utekla na čtyři body. Jedinou branku zaznamenal Michal Chromý, který tak dodatečně oslavil narození syna i na hřišti. Dráb mu přihrál hlavou a Chromý mazácky přeloboval brankáře. "Naše vítězství je zasloužené, vytvořili jsme si více šancí a hosty pustili za celý zápas jen do jediné," pravil křemežský kormidelník Jiří Reitinger.

21.kolo FK Olešník - SK Dobrá Voda

13. května 2012 v 22:51
FK Olešník - SK Dobrá Voda 2:0(1:0)
branky 42.min Z.Rys,66.min Nýdl M.

sestava:
Matoušek
Klimeš,Hanousek,Wegenkittl, Lukeš,
Horalík(86.min Budějcký),Šíma,Kordík,Tvrzický
Nýdl(82.min Pojer),Rys(89.Kazík)
trenér :Šíma R.
Josef Pícha, jednatel Olešníka: "Bylo vidět zlepšení ve srovnání s utkáním s Dřítní. Po zranění kotníku nastoupil Kordík a na rozehrávce to bylo znát. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a ze dvou možností, které jsme si do poločasu vypracovali, jednu Rys proměnil. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře. Dobrá Voda měla dvě šance, které nedala, naopak nám se podařilo vstřelit druhý gól - skóroval Nýdl po přihrávce Rysa. Výkon týmu měl úroveň, spokojeni jsme jak s body, tak s předvedenou hrou."
Zdeněk Frolík, předseda D. Vody: "Domácí vyhráli zaslouženě - měli lepší start na míč, hráli agresivněji, dobře napadali. Tudíž jsme se moc nedostávali do šancí, a pokud ano, vyšli jsme střelecky naprázdno. Koncovka je naše největší slabina, dvě kola bez gólu ze hry, to je bída. Dačice porazily Ševětín, takže vpředu zůstávají tři manšafty, další se dotahují. Před námi je pět kol, bude to zajímavé, o špic se podle mne bude hrát až do posledního kola!"

20.kolo TJ Dříteň - FK Olešník

6. května 2012 v 22:31
TJ Dříteň - FK Olešník 1:0(1:0)
branky:41.min Klimeš J.
sestava:
Matoušek
Klimeš,Hanousek, Lukeš, Nýdl,
Horalík,Vařák,Šíma,Tvrzický(80.min.Rejdal)
Budějcký(46.min Kazík),Rys
trenér :Šíma R.


19.kolo FK Olešník - Nová Bystřice

1. května 2012 v 22:25
FK Olešník -Jiskra Nová Bystřice 1:3(0:1)
branky: Nýdl - Pacholík,Havel,Kuchař


Václav Tkalců, předseda Jiskry Nová Bystřice : "Naší snahou bylo především napravit si pošramocenou reputaci z předchozích dvou utkání venku, v nichž jsme inkasovali dohromady devět gólů. Kromě Feytla už jsme byli kompletní, do obrany se vrátil stoper Steklý, a to bylo znát. Snažili jsme se hlavně hrát zodpovědně v defenzivě, což se nám dařilo a náš čas přišel ve 43. minutě, kdy se prosadil Pacholík a zajistil nám vedení. Dlužno dodat, že už předtím jsme měli tři velké šance, po nichž však míč za zády domácího brankáře neskončil. Po přestávce jsme zhruba dvacet minut jsme museli čelit náporu domácích, ale přečkali jsme to a znovu jsme udeřili. V 74. minutě se po pěkném sólu zapsal mezi střelce Kuchař a o tři minuty později přidal třetí úspěch krásným lobem Havel. Tento náskok nás uspokojil a Olešníku jsme dovolili skórovat, což mě mrzí, neboť jsem si přál, abychom vzadu udrželi nulu. Ale jinak jsme s výkonem a hlavně ziskem tří bodů spokojeni. Na tento výsledek bychom rádi navázali v nadcházejícím sobotním domácím střetnutí s Lišovem, jemuž chceme oplatit podzimní porážku a hlavně dobrou hrou potěšit naše výtečné fanoušky."