branky.86.min Z. Rys z pen. - 16. Příborský, 73. Martin Nekl.

Pojer,Rys,Šíma,Tvrzický
Nýdl,Valenta (70.min Pícha J.)
trenér :Šíma R.

trenéři po utkání:
Radek Šíma, trenér Olešníka: "V úvodu nás Čimelice zaskočily aktivní hrou, vytvářely si gólové šance jako na běžícím pásu, naše obrna nestíhala, a tak jen díky nepřesné koncovce soupeře a brankáři Komrskovi jsme obdrželi pouze jeden gól - v 16. min. po hlavičce Příborského. Do 30. min. jsme hru vyrovnali , ale do gólových šancí jsme se nedostávali. Do druhé půle jsme přeskupili řady, vystřídali jsme a změny nám prospěly. Zbyněk Rys se přesunul do útoku a rozhýbal naši hru. Hosté pozorně bránili, sporadicky vyráželi do protiútoků. Tři gólovky jsme lehkovážně zahodili, naopak hosté v 73. min. znovu udeřili. Otevřeli jsme hru a Zbyněk Rys z pokutového kopu snížil na konečných 1:2. Momentálně máme velké problémy s koncovkou. Musíme na ní v tréninku zapracovat a příště přivézt ztracené body ze Ševětína."

Jan Růžička (trenér Čimelic): "V první půli jsme předváděli dobrý fotbal. Měli jsme snad čtyři vyložené šance a domníval sem se, že si vítězství pohlídáme. Bohužel jsme ke konci poločasu přestali být aktivní a domácí se dostávali do šancí. V druhém poločase Olešník vysunul zkušeného Ryse do ůtoku a my jsme se nedokázali dostat do hry. Domácí si vytvořili mírný tlak ale naštěstí jsme ho přežili a zvýšili na 0:2. A i když jsme inkasovali z penalty, vítězství jsme uhájili. S hrou ve druhé půli nejsem spokojen. Nebyli jsme pohybliví a zbytečně jsme ztráceli míče. Jsme ale rádi za výhru a tři body. Malinko mě jen mrzí, že jsme odvezli body z mého milovaného Olešníka, kterému tímto přeju hodně štěstí do dalších bojů."