Září 2012

5.kolo Sokol Bernartice - FK Olešník

25. září 2012 v 21:53
Sokol Bernartice - FK Olešník 3:2(1:2)
branky:35. Kotal, 77. Daniel Homola, 84. Paseka - 30. Pojer, 32. Nýdl.

sestava:
Komrska
Horalík,Rys,Vařák,Kapusta
Tvrzický(85.min Pícha J.),Šíma,Hála,Pojer
Reindl,Nýdl
trenér :Šíma R.

4.kolo FK Olešník -TJ Dříteň

16. září 2012 v 16:12
FK Olešník -TJ Dříteň 1:3(1:0)
branky:71.min Z.Rys -41. a 68.min Landa V.,90.min Pícha A.

sestava:
Komrska
Horalík,Rys,Hála,Vařák
Pojer,Šíma,Tvrzický(78.min Pícha J).,Nýdl
Reindl,Valenta(65.min Rejdal)
trenér :Šíma R.
ohlasy po utkání:

Radek Šíma, trenér Olešníka: "Ve čtvrté minutě jsme Tvrzickým promarnili první gólovku, Niedlova hlavička mimo dříteňské tyče pak potvrdila naši největší slabinu - neschopnost vstřelit úvodní gól! Obrana Dřítně, dirigovaná kapitánem Slepičkou, nás do dalších šancí nepouštěla. Klíčová byla 40. minuta: Brankář Komrska zbrkle rozehrál balon, který na hranici vápna zachytil útočník soupeře. Zbyněk Rys ve snaze chybu napravit upadl tak nešťastně, že se dotkl rukou balonu, a kopala se penalta... Naše hra byla plná nepřesností, až po přesunu Rysa do útoku jsme dostali Dříteň pod tlak. V 60. min. naše obrana propadla a bylo to 0:2. Do hry nás dostala pohotová trefa Rysa. V závěru jsme měli dvě stoprocentní šance na vyrovnání, ale branka pro nás byla zakletá..."
Václav Stulík, trenér Dřítně: "Jsme rádi, že po čtyřech kolech jsme konečně vyhráli. V derby se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí začali náporem a hned ve 4. min. Měli šanci, kterou brankář chytil. Hra se vyrovnala, po chybě soupeře jsme šli ve 40. min. do vedení brankou z penalty. Hned nato Klimeš běžel sám na branku, mohl zvýšit, ale gólman jeho šanci zmařil. Do druhé půle jsme vstoupili nevyužitou šancí Štěcha, kdy tři naši hráči přečíslili obranu Olešníka. Druhý gól ale dal až Landa v 68. min. Domácí pak vysunuli Zbyňka Rysa dopředu a ten za čtyři minuty snížil. Olešník měl tlak a nejméně dvě šance na vyrovnání, ale v 90. min. jsme utekli do otevřené obrany a pečetili výhru, kterou bychom rádi potvrdili doma, ale budeme to mít těžké - přivítáme vedoucí Čimelice!"3.kolo SK Ševětín - FK Olešník

10. září 2012 v 22:10
SK Ševětín - FK Olešník 6:1(4:1)
branky:8., 43. a 68. R. Novotný, 33. Vokurka, 45. Lukucz, 62. Matoušek - 26. Z. Rys

sestava:

Komrska

Horalík,Hanousek(33.min ČK),Hála,Nýdl

Pojer,Vařák,Šíma,Rejdal(65.min Čejka J.)

Rys,Reindl(75.min Valenta L.)
trenér :Šíma R

trenéři po utkání:
Miroslav Mičan, trenér Ševětína: "Na začátku můj kolega, kamarád a bývalý spoluhráč Radek Šíma přijel loupit do Ševětína, ale samozřejmě se mu to nepodařilo. Klíčové bylo, že ve 30. min. Zbyněk Rys za stavu 1:1 poslal penaltu vedle, za tři minuty byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen Hanousek, a tím pádem došlo k velkému oslabení hostů z Olešníka. Do šatny se šlo za stavu 4:1 a zápas byl víceméně rozhodnut, takže se dohrávalo v poklidném tempu."

Radek Šíma, trenér Olešníka: "Už v 8. min. jsme poprvé inkasovali po nedorozumění obrany s brankářem. Zbyněk Rys po nahrávce od Reindla vyrovnal. Dá se říct, že jedna minuta rozhodla. Zbyněk Rys neproměnil penaltu, hned z protiútoku domácí ze sporné ofsajdové situace dali na 2:1 a za protesty byl vyloučen Míra Hanousek. Ševětín dokázal v závěru poločasu využít naše oslabení ke vstřelení dvou branek. Ve druhém poločase jsme nedokázali domácí zastavit a ti nám uštědřili nepříjemný debakl. Po mytí hlav nás v sobotu čeká doma derby s Dřítní!"