Červen 2014

Začátek sezony 2014 -15

27. června 2014 v 0:44
Na dnešním losovacím aktivu KFS bylo potvrzeno ,že budeme opět hrát vI.A sk.A naši soupeři jsou tyto týmy:
I. A třída, skupina A
TJ Šumavan Vimperk
FK Vodňany
FK Lažiště
TJ Sokol Bernartice
FK Olešník
FK Protivín
FK Olympie Týn n.V
SK Vacov
1.FC Netolice
SK Otava Katovice
FC ZVVZ Milevsko B
FC Dimmpl Mirovice
TJ Blatná
TJ Hradiště

První mistrák sehrajeme v neděli 17.8. v Netolicích,potom hostíme doma v sobotu 24.8.Katovice
V letní přípravě začínáme hrát doma v sobotu 19.7. Memoriálem M.Ježka - účastní se Hluboká,Dříteň a Vodňany.
Další sobotu jedeme na turnaj do Dřítně a potom následují přáteláky z Třeboní a Dobrou Vodou.Časy nebo změny budou s předstihem aktualizovány.

26.kolo FK Olešník - SK Otava Katovice

18. června 2014 v 22:47
FK Olešník - SK Otava Katovice 1:1(0:1)
branky:59.min Šteyer - 22.min Kálal

sestava:
Studnička J..
Horalík P..,Hanousek M.,Studnička M.,Heller D.
Kebl T.(55.Šteyer P.),Červenka L.,Vařák Sl.,Šíma Martin.,
Tressl M.(62. Šíma Marek),Rys Z.(63.Pojer M.)
trenér: Komrska J.
výsledky posledního kola:

Sokol Sezimovo ÚstíSK Ševětín5:2 (1:2)
FK VodňanyFC Dimmpl Mirovice1:2 (0:1)
Sokol BernarticeSokol Planá nad Lužnicí3:0 (1:0)
Sokol ŽelečTJ Dolní Bukovsko2:2 (1:2)
FC ZVVZ B (Branice)TJ Hradiště2:0 (1:0)
FK OlešníkSK Otava Katovice1:1 (0:1)
FK ProtivínFK Olympie Týn n/Vlt.


Konečná tabulka:

1Sokol Želeč26193468:3260
2FK Protivín26173662:3054
3SK Otava Katovice26149356:3151
4FK Olympie Týn n/Vlt.26137651:3746
5FK Olešník26116959:5139
6Sokol Sezimovo Ústí26951242:6132
7TJ Hradiště26941347:6031
8Sokol Bernartice26861236:4430
9FC Dimmpl Mirovice26861230:4930
10FK Vodňany26851332:4429
11Sokol Planá nad Lužnicí26921533:4729
12FC ZVVZ B (Branice)266101031:4028
13TJ Dolní Bukovsko26761340:4227
14SK Ševětín26561524:4321

Sestupuje Dolní Bukovsko a Ševětín a do KP postupuje Želeč.Informace o novém ročníku 2014/15 budou známé po losovacím aktivu 26.6.2014.

tabulky doma venku.

TABULKA DOMA
Rk.TýmZáp+0-SkóreBody
1.Želeč1393140: 1530
2.Katovice1393136: 1630
3.So S.Ústí1391326: 1928
4.Týn1383230: 1927
5.Protivín1382335: 1326
6.Planá/Luž.1372421: 1623
7.D.Bukovsko1364327: 1222
8.Bernartice1363423: 1621
9.Olešník1362534: 2920
10.Hradiště1362526: 2620
11.Vodňany1353523: 2018
12.Mirovice1353516: 1518
13.Milevsko"B"1344516: 1616
14.Ševětín1344512: 1416


TABULKA VENKU
Rk.TýmZáp+0-SkóreBody
1.Želeč13100328: 1730
2.Protivín1391327: 1728
3.Katovice1356220: 1521
4.Týn1354421: 1819
5.Olešník1354425: 2219
6.Milevsko"B"1326515: 2412
7.Mirovice1333714: 3412
8.Vodňany133289: 2411
9.Hradiště1332821: 3411
10.Bernartice1323813: 289
11.Planá/Luž.13201112: 316
12.D.Bukovsko13121013: 305
13.Ševětín13121012: 295
14.So S.Ústí1304916: 424

25.kolo TJ Dolní Bukovsko - FK Olešník

14. června 2014 v 8:37
TJ Dolní Bukovsko - FK Olešník 4:0(2:0)
Branky: 62. a 75. Dalipi, 20. Vinšovský, 45. Klika.

Výsledky a Tabulka po 25.kole


TJ HradištěFK Protivín1:3 (0:2)
FK Olympie Týn n/Vlt.Sokol Želeč1:3 (0:1)
TJ Dolní BukovskoFK Olešník4:0 (2:0)
SK Otava KatoviceSokol Bernartice2:2 (2:1)
Sokol Planá nad LužnicíFK Vodňany2:0 (0:0)
FC Dimmpl MiroviceSokol Sezimovo Ústí2:2 (0:2)
SK ŠevětínFC ZVVZ B (Branice)1:2 (0:2)

1Sokol Želeč25192466:3059
2FK Protivín25163660:3051
3SK Otava Katovice25148355:3050
4FK Olympie Týn n/Vlt.25137551:3546
5FK Olešník25115958:5038
6TJ Hradiště25941247:5831
7Sokol Planá nad Lužnicí25921433:4429
8FK Vodňany25851231:4229
9Sokol Sezimovo Ústí25851237:5929
10Sokol Bernartice25761233:4427
11FC Dimmpl Mirovice25761228:4827
12TJ Dolní Bukovsko25751338:4026
13FC ZVVZ B (Branice)255101029:4025
14SK Ševětín25561422:3821

24.kol FK Olešník - FK Olympie Týn nad Vlt.

5. června 2014 v 6:33
FK Olešník - FK Olympie Týn n/Vlt. 1:6 (0:2)
branky: 71. Martin Šíma - 9. Mravec, 17. Brom, 55. Boček, 62. Šálený, 75. Houska, 87. D. Maruška.

sestava:
Trčka P.
Heller D..,Hanousek M.,Vařák S.(Šíma Marek).,Nýdl M.
Šteyer P.(46. Tressl M.),Červenka L.,Šíma M.,Kebl T
Dudek L.,Rys Z.
trenér: Komrska J.
Výsledky 24.kola
Sokol Želeč - TJ Hradiště 4:1 (2:0)
Sokol Sezimovo Ústí - Sokol Planá nad Lužnicí 3:2 (0:0)
Sokol Bernartice - TJ Dolní Bukovsko 3:1 (1:1)
FK Olešník - FK Olympie Týn n/Vlt. 1:6 (0:2)
SK Ševětín - FC Dimmpl Mirovice 0:1 (0:0)
FC ZVVZ B (Branice) - FK Protivín 0:1 (0:0)
FK Vodňany - SK Otava Katovice 3:3 (1:1)
Tabulka:
1Sokol Želeč24182463:2956
2SK Otava Katovice24147353:2849
3FK Protivín24153657:2948
4FK Olympie Týn n/Vlt.24137450:3246
5FK Olešník24115858:4638
6TJ Hradiště24941146:5531
7FK Vodňany24851131:4029
8Sokol Sezimovo Ústí24841235:5728
9Sokol Bernartice24751231:4226
10Sokol Planá nad Lužnicí24821431:4426
11FC Dimmpl Mirovice24751226:4626
12TJ Dolní Bukovsko24651334:4023
13FC ZVVZ B (Branice)244101027:3922
14SK Ševětín24561321:3621