TJ Šumavan Vimperk - FK Olešník 1:0(0:0)
branky:74.min Šíp M.- ve23.min obdržel S.Vařák čk

trenér: Borový Milan

17.kolo FK Olešník - TJ Blatná

10. dubna 2015 v 14:05
FK Olešník - TJ Blatná 6:1(2:0)
branky:,26. a 71.min Červenka L .,34.min Chlumecký z pen.,53.min Vařák a 57 a 60.min Dudek - 83.min Brynda
sestava:
Švejda J.
Červenka L.,Mertl F.,Heller D.,Šíma Martin
Dudek L.,Vařák S.

Milan Borový, trenér Olešníka: "Určitě spokojenost. Zápas nabídl krásné góly, jeden hezčí než druhý. Hráči splnili, co jsme si řekli, byť musím říct, že Blatná nebyla vůbec špatný soupeř, hrála na brejky a trochu nás trápila. Poločas byl 2:0, ve druhé půli jsme ale v rozpětí deseti minut přidali tři góly, a tím bylo o osudu utkání rozhodnuto. S výkonem spokojenost, se vstřelenými góly také, takže si budeme přát, abychom výsledek potvrdili ve Vimperku, kde to nebude nic lehkého, a udrželi jsme se nahoře."

16.kolo FC Dimmpl Mirovice - FK Olešník

2. dubna 2015 v 21:14
Náročný víkend čekal hráče Olešníka. Nejprve v pátek zajížděli do Mirovic k dohrávce 16. kola a v neděli je čekal další těžký zápas v Lažišti.
Malé hřiště, těžký terén a sychravé počasí. To vše čekalo v dohrávce Olešník. První poločas začal tlakem hráčů Olešníka, ale Šíma ani po něm Dudek nemířili mezi tři tyče. Trest přišel z prvního útoku domácích. Na rohový kop si nejvýše naskočil Huleš a domácí vedli 1:0. Po inkasované brance se obraz hry nezměnil. Olešník byl dál více na míči a tlačil se do zakončení. To přišlo záhy, když si na přihrávku Mertla naběhl za obranu Dudek, udělal kličku vybíhajímu brankáři a do prázdné branky srovnal na 1:1. Další obrovskou šanci měl na noze Dudek, když ho vybídl ke skórování Červenka, ale útočník Olešníka byl přihrávkou natolik překvapen, že poslal míč za přispění brankáře domácích mimo branku. Hráči hostí chtěli jít do vedení, ale jejich muška byla buď nepřesná a nebo končila v prostorách, kde se pohyboval brankář domácích. Postupně se v zakončení vystřídali Mertl, Rys, Šíma, Červenka a Dudek, ale ani jeden se branky nedočkal. Domácí se za celý poločas dostali do dvou útočných akcí. I ta druhá volala po gólu, ale Císař sám před Švejdou pálil vysoko nad. A navíc byl odmáván ofsajd. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1.
Druhý poločas pokračoval podobně a hned zkraje se hosté dočkali vedoucí branky. Šíma našel před brankou Červenku a ten skóroval. Bohužel pro hosty odmával pomezní rozhodčí ofsajd, ačkoli po zápase uznal, že se umával. Nicméně gól neplatil a tak se pokračovalo za nerozhodného stavu. Ten vydržel i po další šanci hostí, když se před brankářem znovu objevil Červenka, ale ani tentokrát se gólu hosté nedočkali. Trest tak přišel na druhé straně. Převrátil udělal z hostujících obránců jen statisty a kolem Švejdy zvýšil na 2:1. Olešník vrhl všechny síly do útoku a domácím se otevíral prostor podnikat brejky do otevřené obrany. Naštěstí si v několika případech nepohlídali ofsajdové postavení. Šanci na vyrovnání měl po přihrávce Šímy Dudek, ale včasným pádem pod nohy mu jeho zakončení zmařil brankář domácích. Když už se zdálo, že domácí si připíší tři body, přišel další útok Olešníka. Šíma přihrál před branku, o míč prošel až k volnému Rysovi a ten vystřelil Olešníku alespoň bod za konečnou remízu 2:2.

FC Dimppl Mirovice 2:2 FK Olešník ( 1:1 )
branky: Huleš, Převrátil - Dudek, Rys
Sestava: Švejda - Tressl, Hála, Chlumecký, Nýdl - Mertl ( 80.Adam), Červenka, Vařák (60. Heller), Šíma - Rys, Dudek

15.kolo FK Olešník - FC ZVVZ Milevsko "B"

2. dubna 2015 v 21:13
FK Olešník - Milevsko B 2:2(1:2)
branky:12.min Mertl F.,52.min Červenka L .z pen. další v 84.min neproměnil - 34.Koutník P.,42.Kuchař Š.
sestava:
Švejda J.
Červenka L.,Mertl F.(75:Tresl M.),Vařák S.,Heller D.,Šíma Martin
Dudek L.(82.Šíma Marek)

Další výsledky:

28.03.201515:00FK OlešníkFC ZVVZ Milevsko B2:2 (1:2)
28.03.201515:00FK Olympie Týn n/Vlt.1.FC Netolice5:4 (2:1)
28.03.201515:00SK VacovTJ Hradiště2:2 (0:1)
29.03.201514:00FK LažištěTJ Blatná1:0 (1:0)
29.03.201515:00FK VodňanyŠumavan Vimperk1:3 (0:1)
29.03.201515:00Sokol BernarticeFC Dimmpl Mirovice3:0 (1:0)
29.03.201515:00FK ProtivínSK Otava Katovice

Milan Borový, trenér Olešníka: "Mrzí nás trochu ztráta dvou bodů, to určitě, ale Milevsko nebylo vůbec snadný soupeř, alespoň v prvním poločase hrálo velmi dobře. Vedli jsme, měli jsme tři gólovky, soupeř sice z protiútoku nastřelil břevno, ale kdybychom vyhráli poločas 3:1, nikdo by se nedivil. Ale bylo to 1:2 po chybách ve středu hřiště, kde jsme ztratili míč. Zápas jsme zremizovali zkraje druhé půle gólem z penalty a čtyři minuty před koncem jsme mohli rozhodnout, jenže Červenka svou druhou penaltu neproměnil, což se stane. Budeme chtít odčinit ztrátu ziskem tří bodů v dalším kole v Mirovicích. Doufám, že se nám to podaří"