Červen 2015

26. kolo FK Olešník 1. FC Netolice

22. června 2015 v 13:40
Olešníku se stejně jako před týdnem nepovedl vstup do zápasu. Už ve 4. minutě ve stylu Lukáše Váchy chyboval brankář Švejda a Jirkovský do odkryté branky trestal - 0:1. Aktivnější ovšem byli domácí a vyrovnání měl na noze Šíma, který se dostal před hostujícího brankáře, ten ovšem jeho střelcký pokus kryl a dorážku Dudka zblkovali hostující obránci. Vyrovnání přišlo po čtvrthodině hry. Červenka přihrál Šímovi a ten se podél brankáře nemýlil - 1:1. O chvilku později se dostal před brankáře hostí Dudek, ten ale jeho pokus k tyči vytlačil konečky prstů na roh. Domácí dál diktovali tempo hry a ve 20. minutě šli do vedení. Studnička odcentroval z pravé strany a Dudek podobně, jako přítomný David Lafata, hlavou trestal - 2:1. Hosté pak mohli vyrovnat, když hostující stoper vyprášil z trestného kopu Švejdovy rukavice, míč se poté dostal před zcela volné trio hostující hráčů a jeden z nich napálil míč trestuhodně do tyče. Na druhé straně se mohl zapsat mezi střelce loučící se Rys, když si posunul míč po vápně, ale střela mu vůbec nevyšla. O pár minut později vrářil přetažený míč před branku Vařák na Chlumeckého ten vyvalil míč proti noze Červenkovi, ale jeho střela šla těsně vedle. Další velkou příležitost měl na kopačce Rys, ale v sólovém nájezdu mu jeho lob brankář nezbaštil. Do poločasu mohli hosté ještě jednou vyrovnat, ale sólový nájezd hostujícího útočníka vychytal Švejda. Do šaten tak šli o gól spokojenější domácí.

Druhý poločas začali lépe domácí a v 55. minutě po rohu Červenky, uklidil míč hlavou k tyči Studnička - 3:1. O minutu později Netolice snížili, když Švejda sestřelil hostujícího útočníka ve vápně a následovala penalta. Tu s přehledem proměnil Vlášek 3:2. Neuběhly ani dvě minuty a domácí znovu vedli o dvě branky. Chlumeckého pas za beky doběhl Dudek a jeho střílenou přihrávku si srazil do branky jeden z hostujících obránců - 4:2. Mezi střelce se mohl zapsat po nacvičeném signálu i Mertl, ale brankář jeho jedovku z 25 metrů vytáhl na roh. Oba týmy pak pořádaly doslova den otevřených dvěří v defenzivě, ale zatímco hosté se buď o zakončení připravili sami nebo je vychytal Švejda, domácí trestali góly. Na 5:2 zvýšil po akci Červenky zapomenutý bek v hostujícím vápně Studnička. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat domácí dvojice snajprů Dudek - Rys strhla hostující obranu k lajně a otevřela prostor pro nabíhajícího Červenku, kterého přesným pasem našel Šíma. Červenka se pak kličkou zbavil
dobíhajícího obránce a nechytatelnou pumelicí vymetl všechny pavouky pravého růžku branky. Hra sice nebyla příliš oku lahodící, ale domácí svůj střelecký účet uzavřeli ještě jednou brankou. A co by to bylo za loučení, kdyby se mezi střelce nezapsal Zbyněk Rys. Centr Šímy se odrazil od Tressla k Rysovi, který se položil do míče celou vahou těla a přesnou ranou k tyči trestal. Ve stoje celé brance aplaudoval i David Lafata! Domácí se tak rozloučili se sezonou i s diváky zaslouženě vysokou výhrou a v tabulce skončili na druhém místě.
FK Olešník - TJ Hradiště 7:2 ( 2:1 )
branky: 16. M. Šíma , 20. L. Dudek , 55. M. Studnička , 58. L. Dudek , 68. M. Studnička , 70. L. Červenka , 85. Z. Rys - 4. P. Jirkovský , 57. V. Vlášek
Sestava: J. Švejda (88. J.Studnička ) - M. Studnička , D. Heller , J. Hála , F. Mertl (55. M. Nýdl) - S. Vařák (80. M. Tressl) , R. Chlumecký , L. Červenka , M. Šíma - L. Dudek , Z. Rys

25. kolo SK Vacov - FK Olešník

22. června 2015 v 13:37
Olešník cestoval na Šumavu na horkou půdu do Vacova, kde v průběhu sezony padli jak vedoucí Katovice tak třetí Týn. Olešník má ovšem v sestavě Ryse, který na konci soutěže řádí jako uragán.
Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří už v 5. minutě využili mezery v hostující obraně a Zitta svůj nájezd proměnil skrz Švějdovy nohy 1:0. Hosty ovšem vedoucí branka nezlomila a domácí přehrávali. Kombinace a rychlá hra po stranách dělala domácí defenzivě problémy a brankář Lácha se musel hodně ohánět. Ve 12. minutě poslal dloubáček Rys na rozběhnutého Chlumeckého, ten poslal dva domácí beky na párek, ale gólové zakončení mu zhatil skluzem třetí obránce. Akcí na jeden dotek se Olešník prezentoval o dvě minutky později Merl poslal míč na Dudka, ten z první sklepl do strany na Vařáka, který ihned hledal před brankou Červenku a jeho střelu k tyči vytěsnil Lácha. Olešník se dál tlačil dopředu a tak trošku rezignoval na obranu, kam se snažili domácí podnikat dlouhými nákopy na Zábranského a Zittu brejkové situace. Většinou ovšem byla přihrávka dlouhá nebo si domácí útočníci nepohlídali ofsajdovou lajnu. Olešník se snažil o zakončení i zpoza vápna, ale střely Mertla, Dudka a Ryse nezamířili mezi tři tyče. Ve 28. minutě se Olešník konečně dočkal na pravé straně se krásně uvolnil Šíma a načechraný centr do vápna zakončil neomylnou rybičkou Rys 1:1. A o pár minut později už Olešník vedl. Další akce z pravé strany pokračovala přihrávkou na Ryse, který se uvolnil ve vápně a zpětnou přihrávkou našel Vařáka, který míč famózně poslal přímo do šibenice 1:2. Olešník dál diktoval tempo a domácí válcoval. Ve 34. minutě rozehrál přímý volný kop Červenka s Dudkem a druhý jmenovaný tvrdě pálil, brankář Lácha jeho pokus vyrazil před sebe, kde byl první u míče Rys, který dloubáčkem překonal brankáře, ale na brankové čáře vykopl míč jeden ze skluzujících domácích obránců. Rys se tak dočkal branky o chvilku později. Presing Dudka slavil úspěch, útočník Olešníka posunul míč na Červenku ten na lépe postaveného Ryse a kanonýr Olešníka umístěnou střelou zvýšil na 1:3. Do poločasu se už nic vážnějšího nestalo.
Druhý poločas Olešník s ničím neotálel a ihned po rozehrávce šel do útoku. Rys dlouhým pasem našel rozběhnutého Šímu, který posunul míč na dobíhajícího Červenku, ale jeho parádní rána zazvonila jen na tyč Láchovy branky. Olešník nepolevoval v nastaveném vysokém tempu a v 50. minutě se dočkal další branky. Vařák potáhl míč na levé straně a přihrávkou vybídl ke skórování nabíhajícího Dudka, který se v zakončení nemýlil - 1:4. Domácí ovšem dokázali odpovědět během tří minut kontaktní brankou, když snížil Zábranský. Hra se poté deset minut odehrávala od vápna k vápnu, bez vážnějších šancí. Pak zase zavelel Olešník a Lácha si v brance Vacova připsal další náročné zákroky. Ovšem v rozmezí jedné minuty byl krátký na dvě akce hostí. Nejprve uzavřel hattrick nechytatelnou střelou Rys a o minuty později se trefil střídající Tressl, kterého vybídl ke skórování nezastavitelný Rys. Zápas už se poté spíše dohrával a kromě pár střeleckých pokusů zpoza vápna se ani jedno mužstvo do vyložené šance nedostalo. Olešník si tak odvezl zaslouženě tři body a potvrdil roli nejlépe střílejícího týmu v I.A. třídě.
SK Vacov 2:6 FK Olešník ( 1:3 )
branky: 28., 38. a 71. Rys, 31. Vařák, 50. Dudek, 72. Tressl
Sestava: Švejda - Studnička M., Heller, Hála, Mertl - Šíma, Chlumecký, Červenka, Vařák - Dudek (60. Tressl), Rys (80. Nýdl)

24. kolo FK Olešník - FK Olympie Týn nad Vltavou

22. června 2015 v 13:34
Derby dvou obrovských rivalů se hrálo před skvělou diváckou kulisou a vyznělo lépe pro domácí mužstvo. Zvítězili 3:0, dotáhli se tak na svého konkurenta a ještě více se zapojili do hry o postup. Poslední dvě kola tak nabídnou velmi napínavou bitvu o postup do krajského přeboru. Budou se radovat Katovice, Olešník nebo týnská Olympie?
Úvod utkání byl oťukávající, oba týmy věděli o co se hraje. První vážnější příležitost měli domácí, když Dudek z levé strany přihrával nabíhajícímu Rysovi, ten mu míč vrátil zpět na vápno, ale Dudek mířil kolem vyběhnuvšího Vachuty těsně vedle. Šance se dočkali vzápětí i hosté, když se za obranu dostal Houska, jeho sólo zlikvidoval na dvakrát Švejda. Hrálo se ve velmi svižném tempu. Ve 20. minutě se uvolnil na pravé straně domácí Šíma, který prošel až do vápna, kde jeho střela bodlem zazvonila na tyč Vachutovy branky. Na tahu bylo hostující mužstvo a obrovskou šanci na otevření skóre měl na noze opět Houska, který po akci Knížeho na levé straně neprotlačil míč do odkryté branky. Ve 32. minutě centroval z poloviny hřiště Mertl na rozběhlého Dudka, ten hlavičkou z hranice vápna řádně protáhl Vachutu. Ve 39. minutě přihrál Chlumecký na Dudka, ten se obtočil kolem Šonky, jeho střelu Vachuta vyrazil k nohám Ryse, který z otočky poslal míč do sítě 1:0. Do poločasu se už více nestalo a tak odcházeli spokojenější domácí hráči.
Druhý poločas načal lépe Olešník. Nejprve pálil z levé strany Dudek mimo tři tyče. O tři minuty později, už se skóre měnilo. Akci na pravé straně rozjel Mertl, přihrál Dudkovi, který posunul míč na Ryse. Ten ho vrátil zpět Mertlovi a hráč u kterého celá akce začalo poslal míč nekompromisně pod břevno 2:0. Týn mohl korigovat vzápětí, ale Houska si při sólo nájezdu opět vylámal zuby na výborném Švejdovi. Týn začal být nervózní a po hodině hry šel do oslabení. Plojhar fauloval na polovině hřiště Červenku a stejně jako na podzim šel předčasně pod sprchy. Domácí se pak snažili přidat třetí gól. Nejblíže k němu měl Červenka, když se po přihrávce od Mertla ocitl sám před Vachutou, ale míč si špatně zpracoval a druhým dotykem jej poslal mimo tři tyče. Pojistku tak přidal týnský kat Zbyněk Rys. Přihrávkou ke skórování jej vybídl Vařák, Rys ještě udělal kličku Vachutovi a ve skluzu poslal míč do odkryté branky 3:0. Hosté chtěli skóre korigovat, ale v útočné fázi se jim nedařilo. V utkání už se více nestalo a tak si Olešník zaslouženě připsal tři body.
FK Olešník - FK Olympie Týn nad Vltavou 3:0 ( 1:0 )
branky: 39. a 81. Rys, 50. Mertl
Sestava: J. Švejda - M. Studnička , J. Hála , D. Heller , M. Nýdl - M. Šíma , R. Chlumecký , L. Červenka , F. Mertl (70. S. Vařák) - L. Dudek , Z. Rys (85. M. Tressl)

23. kolo FK Protivín - FK Olešník

22. června 2015 v 13:33
V dalším kole zajížděl Olešník do Protivína. Domácím se podařil vstup do jarní části sezony, když porazili vedoucí Katovice. Od té doby, ale jdou od porážky k porážce a po výhře nad lídrem I.A. třídy, neuhráli ani bod. Olešník se po výhře v Hradišti dál drží na třetím místě tabulky a chce co nejdéle držet naději na postup.
Úvod zápasu nenasvědčoval tomu, že by se domácímu týmu na jaře nedařilo. Už v 1. minutě zahrávali hned tři rohové kopy po sobě, všechny tři naštěstí končily mimo tři tyče Švějdovy branky. První velkou příležitost hostí měl v 5.minutě Dudek, když si zaběhl na centr Mertla. Bohužel neodhadl odskok míče a holení poslal míč z malého vápna do břevna Novákovy branky. Akce domácích táhl po většinu zápasu velmi agilní Prášil. Po další jeho přihrávce mohl jít sám ze strany J.Vorel, ale nezakončil akci dobře. Prášil pak zkoušel štěstí dalekonosnou střelou. Jeho projektil z dobrých 40 metrů mířil do šibenice, ale Švejda konečky prstů vytěsnil míč na roh. Exekuce se ujal Prášil, na střílený centr si na přední tyč naběhl J. Vorel, ale jeho zakončení šlo jen těsně vedle vzdálenější tyče. Hra se poté vyrovnala, hosté z Olešníka byli více na míči, ale do vážnější šance se nedostali. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu.
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hráči Olešníka. Ve 49. minutě vysunul Šíma za obranu Červenku, ten byl u míče dříve něž vybíhající Novák, který ho srazil ve vápně a následovala penalta. Tu se štěstím proměnil Chlumecký - 0:1. Domácí pak sérií standartních situací a rohů měli tlak, ale největší šanci na vyrovnání poslal J. Vorel hlavou mimo tři tyče. Zlomový okamžik tak přišel po necelé hodince hry. Červenka si potáhl míč po velkém vápně a nechytatelnou střelou do šibenice zvýšil na 0:2. O pár minut později zakombinoval na levé straně Mertl s Červenkou. Druhý jmenovaný odcentroval na hranici vápna na volného Šímu a ten přesnou střelou k tyči dal na 0:3. Domácí rezignovali a hosté zápas v klidu dohrávali. Povedenou střelou z 25 metrů se prezentoval Mertl, ale Novák jeho pokus stačil vyrazit. Prakticky vzápětí se do vápna vřítil Chlumecký, jesličkami se zbavil obránce a naservíroval míč na zlatém podnose Rysovi, který se do prázdné nemýlil 0:4. V dalších minutách už se nic zajímavého nestalo a tak se ze zisku tří bodů zaslouženě radoval Olešník.
FK Protivín - FK Olešník 0:4 (0:0)
branky: 49. R. Chlumecký z penalty , 55. L. Červenka , 63. M. Šíma , 69. Z. Rys
Sestava: J. Švejda - M. Studnička , D. Heller , J. Hála , M. Nýdl - F. Mertl (64. S. Vařák) , R. Chlumecký , L. Červenka , M. Šíma - Z. Rys (70. T. Adam) , L. Dudek (83. M. Tressl)

21. kolo FK Olešník - Sokol Bernartice

22. června 2015 v 13:31
21. kolo I.A. třídy přivítál Olešník na svém hřišti tým Bernartic. Hosté na jaře venku ještě neprohráli, navíc ani neinkasovali jediný gól. Domácí hráči po minulém víkendu chtěli udržet kontakt se špičkou tabulky a tak se dalo očekávat zajímavé utkání.
Už v 1. minutě pálil nebezpečně z hranice vápna domácí Červenka, ale jeho střela šla mimo tři tyče. V 5. minutě přihrál míč do vápna Červenka na rozběhnutého Adama a ten střelou kuchlem poslal domácí do vedení - 1:0. Hra se poté vyrovnala a Bernartice se rovněž dostali do šance. Fučík postupoval ze strany sám na Švejdu, ale jeho zakončení skončilo těsně vedle. První půli se hrál líbivý fotbal ve kterém měli navrh hráči Olešník. To potvrdili ve 21. minutě, když Adam vysunul za obranu Dudka, jeho křižnou střelu dokázal Fučík vyrazit, ale jen k nohám dobíhajícího Martina Šímy a pro něj nebyl problém dopravit míč do sítě 2:0. Další pohlednou akci předvedli domácí o chvilku později. Rys narazil Dudkovy, ten namísto střely s vápna poslal míč vzduchem křížem na volného Mertla, ale jeho střele z první šla těsně nad branku. Ve 31. minutě si oba hráči role prohodili. Mertl vyslal pas za obranu kam si naběhl Dudek a střelou k tyči zvýšil na 3:0. Do poločasu mohli přidat domácí ještě jeden gól. Dalším pasem od Mertla za obranu našel Adam, ale jeho křižná střela šla vedle.
Druhá půle už tolik atraktivní nebyla. Domácí hráči značně polevili a do šancí se dostávali hosté z Bernartic. Naštěstí se jim vůbec nedařilo ve finální fázi, a nebo jejich akce zachytávali výborně hrající stoper Chlumecký a jistý brankář Švejda. Hráči Olešníka mohli skóre navýšit. Nejprve postupoval sám na brankáře Dudek, jeho střelu Fučík vyrazil u míče byl první Vařák, ale namísto střely do odkryté branky, volil přihrávku na neznámého adresáta. Dudek si o chvilku později znovu zaběhl za obranu na pas Ryse, ale jeho oblouček byl jen dalším pokračováním v lehkovážnosti zakončení. Série nájezdý pokračovala dál, tentokrát si dvakrát zaběhl za obranu Adam, ale nejprve nedokázal skrotit míč a podruhé zase pořádně vystřelit. Deset minut před koncem se snažil přes 4 bránící hráče Bernartic proháčkovat Šíma, hosté jeho pokus odvrátili, ale akce pokračovala. Míč se dostal k Tresslovi, který odcentroval, ale Dudek na zadní tyči nebyl schopen uklidit míč do odkryté branky. Poslední šanci mohl mít Tomáš Adam, ale jeho nájezd z poloviny hřiště zastavil hvizd hlavního rozhodčího, který bez pokynu pomezního rozhodčího odpískal ofsajd. Utkání tak skončilo 3:0.
Další dvě utkání sehraje Olešník venku. Nejprve jede na hřiště Hradiště v sobotu 16. května od 17 hodin. O týden později pak znovu v sobotu 23. května od 17 hodin zajíždí do Protivína.
FK Olešník 3:0 Sokol Bernartice ( 3:0 )
branky: 5. Adam, 21. Šíma, 31. Dudek
Sestava: Švejda - Studnička M. ( 46. Hála ), Chlumecký, Heller, Nýdl - Šíma, Červenka ( 80. Tressl ), Mertl ( 58. Vařák ) - Rys - Dudek, Adam

20. kolo FK Lažiště - FK Olešník

22. června 2015 v 13:30
V neděli čekal Olešník boj v Lažišti. Hráči hostí si byli vědomi, že je může na Šumavě čekat cokoli a na zápas byli po všech stránkách připraveni.
Hned v úvodu přišlo oslabení pro hosty, když se po nezaviněném střetu zranil Vařák. V 8. minutě mohli jít hosté do vedení, roh Červenky se dostal na hlavu Dudka, ten ale mířil nad. Na druhé straně mohl otevřít skóre Cais, ale jeho nájezd Švejda bezpečně kryl. Ve 13. minutě dostali rychlé dvě žluté karty Červenka ( za náznak faulu ) a Rys ( za údajnou kritiku rozhodčího ). O chvilku později dojel Tesárek Mertla. Faul se nepískal naopak Mertl dohrál. Hosté šli i přesto do vedení. Nepovedený odkop zachytil Šíma posunul míč na střídajícího Adama a ten propálil Lišku 0:1. Domácí hráči hráli jednoduchý fotbal, který spočíval v nákopech na Caise nebo Friše, ale do vážnější šance se hráči Lažiště nedostali. Ve 38. minutě mohl navýšit vedení hostí Rys, když obral o míč Ketzera a z půlky šel sám na Lišku. Jeho pokus o kličku, ale brankář Lažiště kryl. Hra dál pokračovalo a po obraném skluzu hostujícího Studničky, se dostal míč k Dudkovi, který mohl jít do rozhozené domácí obrany. Jeho snahu však likvidačním zákrokem zastavil Ketzer. Následovala ovšem jen žlutá karta. Dudek si pak namísto 3 minut pobyl za lajnou 5 minut. Ve 45. minutě pak měli hosté další šanci. Po rohu domácích převzal míč Červenka a následoval rychlý kontr. Na jeho konci přihrál Červenka Dudkovi, ten se kličkou zbavil Žáka, ale jeho zakončení na zadní tyč šlo těsně vedle. Do šaten se tak šlo za stavu 0:1 pro Olešník.
Druhý poločas se Olešník soustředil na defenzivu a hlavně se vyvarovat jakéhokoli náznaku faulu kolem nebo přímo v pokutovém území. To se hráčům Olešníka dařilo dokonale a domácí se za druhý poločas dostali jen do dvou náznaků šancí. Nejprve Caisova přihrávka byla příliš dlouhá na nabíhající dvojici Friš - Szep. Poté Cais zkoušel zakončení z levé strany na zadní tyč, ale míč šel mimo tři tyče. Olešník vyrážel k rychlým brejkům, ale ve finální fázi chyběl větší klid. Závěr pak hráči Olešníka dohráli v klidu s míčem na svých kopačkách a z Lažiště si zaslouženě odvezli všechny body.

FK Lažiště 0:1 FK Olešník ( 0:1 )
branka: 20. Adam
Sestava: Švejda - Studnička M., Chlumecký, Heller, Nýdl - Šíma, Červenka ( 97. Studnička J. ), Vařák ( 4.Tressl ), Mertl ( 18.Adam ) - Dudek, Rys

22. kolo TJ Hradiště - FK Olešník

22. června 2015 v 13:29
Utkání na hřišti posledního týmu v úvodních minutách moc krásy nenabídlo. Až branka Ryse, který si zaběhl za obranu a podél brankáře poslal hosty do vedení, přinesla na kopačky Olešníka klid a svého soupeře z Hradiště přehrávali. O pár minut později se opakovala podobná situace, jako při první brance. Červenka vysunul za beky Dudka, který šel sám na brankáře, ale své sólo neproměnil. V 16. minutě hosté z Olešníka opět zakombinovali, Dudek sklepl míč Vařákovi, ten šel sám ze strany na brankáře, ale ani po této akci se skóre neměnilo. Olešník diktoval tempo hry a čekalo se jen na druhý gól. Nebezpečně z vápna pálil Chlumecký, ale brankář Hradiště jeho pokus na dvakrát kryl. Ve 27. minutě vysunul Studnička po lajně Vařáka, ten odcentroval před branku a Mertl kolenem poslal míč do sítě 0:2. Třetí branku přidal Olešník před přestávkou, když Vařák ustál souboj při postupu na branku a křižnou střelou uzavřel poločasový účet zápasu.

Druhý poločas Olešník opět polevil. I přesto se dostával dál do šancí. Po centur Mertla, pálil z první Dudek, jeho pokus ale jen zatřásl s břevnem domácí branky. O chvilku později přihrával přes celé vápno Vařák na Mertla, ale brankář se stačil přesunout k zadní tyči včas a jeho střelu vyrazit na roh. Z následného rohu doletěl míč na zadní tyč, odtud ho vracel zpět před branku Hála, ale Dudek nedokázal míč poslat mezi tři tyče. Střelecké štěstí zkoušel zpoza vápna Červenka, ale ani on si nepřišel na domácího brankaře. Skóre se měnilo po necelé hodině hry, přetažený roh Mertla uklidil hlavou do sítě Hála - 0:4. Neuběhly ani dvě minuty a domácí snižili, když zaváhal právě střelec čtvrté branky Hála a domácí hráč za přispění tyče snížil na 1:4. A pro Olešník mohlo být hůř, další nedorozumění v obraně poslal do samostatného úniku jednoho z domácích útočníků, toho ale vychytal Švejda. Olešník značně polevil a domácí se dostávali častěji na dostřel jejich branky. Vážnější šanci si, ale nevytvořili. Hráči Olešníka mohli skóra navýšit, ale Šíma pálil vedle a Heller se snažil namísto zakončení hledat spoluhráče před brankou. Konečné skóre tak uzavřel po přihrávce Ryse, přesně zakončující Šíma.
TJ Hradiště 1:5 FK Olešník ( 0:3 )
branky: 58. Hronek - 8. Z. Rys , 27. F. Mertl , 42. S. Vařák , 57. J. Hála , 88. M. Šíma
Sestava: : J. Švejda - M. Studnička , J. Hála , D. Heller , M. Nýdl (46. M. Šíma) - F. Mertl , R. Chlumecký , L. Červenka , S. Vařák - L. Dudek (68. M. Tressl) , Z. Rys