Příprava: FK Olešník - Jankov

12. srpna 2016 v 16:03
V posledním testu před startem soutěže, čekal na hráče Olešníka tým Jankova. Trenér Borový se musel vypořádat s velkou řadou absencí a k zápasu měl k disposici na lavičce, kromě náhradního brankáře Studničky, už jen Tressla. Sestava tak nebyla zřejmě ideální a ve slunečném počasí docházel hráčům Olešníka ve druhé půli dech, zatímco hosté sestavu z poloviny prostřídali.
Jankov byl po celý zápas lepším týmem a jen za první poločas spálil tři nebo čtyři gólové akce. I přesto se jedna ujala hned v samém úvodu, když se prosadil Šebelka. V dresu Olešníka byl nejnebezpečnějším hráčem Štos. První svou příležitost neproměnil, ale před odchodem do kabin využil přihrávky Šími, pohrál si s hostující obranou a srovnal poločasový stav na 1:1.
Ve druhém poločase už střílel branky jen tým Jankova a konečné skóre tak pro domácí vypadalo nelichotivě v poměru 1:4. Za týden se snad uzdraví někteří absentující hráči v ostrém startu pod Hlubockým zámkem předvedou hráči Olešníka povedenější výkon, než proti diviznímu nováčkovi z Jankova.
FK Olešník - SK Jankov 1:4 ( 1:1 )
branka: Štos
Sestava: Jirkal - Vařák Z., Heller, Fořter, Kříž - Pomeje, Chlumecký - Jirkovský, Šíma, Szep - Štos
Střídali: Studnička J., Tressl