Příprava: FK Olešník - Loko ČB

12. srpna 2016 v 16:01
Po zrušeném přípravném zápase v Nemanicích, se Olešník představil na hřišti v Temelíně, kde se střetl s účastníkem I. A. třídy Loko ČB.
Celý zápas se odehrával za neustále převahy hráčů Olešníka, kteří hlavně první poločas servírovali přítomným divákům pohledný fotbal a neméně krásné branky. Do poločasu nastříleli svému soupeři 6 branek a jedinou obavou pro trenéra Borového bylo, aby brankář Jirkal nechytl za tropického počasí úpal, protože většinu hry sledoval z velké vzdálenosti.
I druhý poločas po prostřídání pokračoval Olešník v ofenzivní hře. Diváci se opět dočkali 6 branek, ale tentokrát se o ně oba týmy podělily rovným dílem. Jednoznačný zápas tak nakonec skončil výhrou Olešníka 9:3.
FK Olešník - Loko ČB 9:3 ( 6:0 )
branky: 2 Šíma, 2 Štos, 2 Kučera, 2 Tressl, Jirkovský
Sestava: Jirkal (46. Cihla) - Fořter (46. Vařák Z.), Heller, Chlumecký, Kříž - Szep (46. Jirkovský), Pomeje, Červenka, Šíma - Štos, Kučera (46. Tressl)
Chyběli: Hála, Novák, Dudek, Studnička M., Studnička J., Nýdl, Rys, Stejskal, Vařák S., Mertl