Zajímavosti:

Jihočeský výběr amatérským vicemistrem ČR

30. června 2010 v 19:15 | www.JihočeskýFotbal.cz+Handy
Třebíč:Jihočeský výběr prohrál ve finále o amatérského mistra ČR se Zlínským výběrem v poměru 0:3. 
Nejdříve skóroval hlavičkou po centru Lukáše Sucháček, poté nahrál Valášek na gól Huťkovi a skóre uzavřel všudybyl Lukáš po nahrávce Mršťáka.
Čestnému úspěchu Jihočechů po střele Leho zabránila pak v poslední minutě jenom tyč.

Zlínský výběr - Jihočeský výběr 3:0 (2:0)

Branky: 14. Sucháček, 25. Huťka, 54. Lukeš.
Rozhodčí: Nenádal - Ságl, Tlapa.
ŽK: 2:4.

Sestava Jč. výběru:

Švehla - Hajdušek, Chvosta, Řezníček, Křivanec - M. Glazunov, Maršán, J. Hanousek (46. Brynda), Cibulka - Vařil (46. Píša), Horejš (46. Lee). Trenéři Václav Palivec a Michal Brabec.

Nutno uznat,že soupeř byl určitě lepší.Na druhou stranu je poněkud "zvláštní",že několik fotbalitů,kteří nastoupili za výběr Zlínského kraje a kterým se v sezoně povedlo postoupit do třetí ligy (MSFL) nemají smlouvy...

Každopádně Jihočeský výběr se stal amatérským mistrem Čech a vicemistrem České republiky,gratulujeme!!!

Připravili Jan Škrle a Milan Šíma/JF + Handy
Handy ve finále...
Handy s medailí

Regions cup

27. června 2010 v 12:22 | Jihočeskýfotbal.cz

 Jihočeský výběr se stal amatérským MISTREM ČECH

Stará Hlína: Nádherný areál ve Staré Hlíně, za který by se nemusely stydět ani divizní týmy, byl dějištěm jedné ze základních skupin letošního Regions Cupu. Jihočeský výběr - obhájce trofeje - dokázal zdolat jak Královéhradecký tým, tak stejným výsledkem v rozhodujícím střetnutí celek Libereckého kraje (1:0).
Už v úterý cestují Jihočeši k finálovému turnaji do Třebíče,kde se utkají s amatérským mistrem Moravy (tento titul získali fotbalisté ze Zlínského kraje).
"Nejdříve chceme uspět ve Staré Hlíně a pak uvidíme dál," řekl po generálce s Blatnou trenér Jihočeského výběru Václav Palivec, kterému u kormidla asistoval blatenský Michal Brabec. Na úvod se Jihočeši střetli s výběrem Královéhradeckého kraje, který se opíral o několik hráčů divizního Nového Bydžova (divize C). "Hlavně se chceme po náročné sezoně odreagovat, pobavit se, a to je hlavní cíl. A když by se k tomu přidal dobrý výsledek, byli bychom jenom rádi," představil plány výběru z východních Čech kouč Vladimír Blažej.
O vydřené výhře domácích rozhodl v 53. min. (hrálo se 2x 40 minut) z pokutového kopu kapitán Řezníček. Byl to právě on, koho hostující Dvořák fauloval a z penalty mířil jankovský zadák neomylně.
Ve druhém utkání se Královéhradečtí střetli se Severočechy z Liberecka, které na jih Čech přivezl trenér Zbyněk Houška. Ten na podzim vedl třetiligovou Hlavici, na jaře úspěšně zachraňoval v krajském přeboru do té doby poslední FC Pěnčín. "Na jižní Čechy nedám dopustit, je tady krásně, byl jsem tu i na dovolené a navíc jsem tu dvakrát hrál," připomněl Houška v rozhovoru dvě zastávky v českobudějovickém Dynamu během své hráčské kariéry, kterou vyšperkoval mistrovským titulem s Vítkovicemi.
Na libereckých hráčích nebyla znát únava z dlouhé ranní cesty a již do poločasu se dokázali s Východočechy dvakrát prosadit. Skóre otevřel Jíra, pět minut před pauzou zvyšoval obránce Stehlík. Ve druhé půli navíc Heinrych zahodil pokutový kop. Tím se Liberečtí dostali do výhody, skóre znělo v jejich prospěch a v rozhodujícím klání jim stačila k postupu i remíza.
Poslední střetnutí bylo opravdovým vyvrcholením turnaje. Dramatický zápas skončil těsným vítězstvím Jihočechů, které v závěru podržel mladý gólman Švehla ze Strakonic. Jako jediný se trefil do černého sousedovický Milan Glazunov, jehož trefa znamenala postup. Hned v úterý vyráží Jihočeský výběr do Třebíče, úspěšní trenéři Palivec s Brabcem sazí na vítěznou sestavu. K cestě za obhajobou musí hráči (a nejen oni) obětovat jeden den dovolené. "Není to zrovna nejvhodnější termín, ale nedá se nic dělat," uvedl Palivec. Náš portál může těšit, že opět mohl být u toho (stihli jsme zajet i do J. Hradce, kde slavili sto let fotbalu) a že jiná média tento turnaj tradičně nezajímal…
VÝSLEDKY:
Jihočeský výběr - Královéhradecký výběr 1:0 (0:0)
Branka: 53. Řezníček. Rozhodčí: Kaštánek - Pečenka, Stiegler.
Královéhradecký výběr - Liberecký výběr 0:2 (0:2)
Branky: 22. Jíra, 35. Stehlík. Rozhodčí: Stiegler - Pečenka, Kaštánek.
Jihočeský výběr - Liberecký výběr 1:0 (1:0)
Branka: 24. Glazunov. Rozhodčí: Pečenka - Kaštánek, Stiegler.
SESTAVY MUŽSTEV:
Jihočeský výběr: Hoško, Švehla - Hajdušek, Chvosta, Řezníček, Křivanec, Cibulka, Hanousek, Maršán, Glazunov, Píša, Svěchota, Horejš, Le, Brynda, Maršala. Trenéři Václav Palivec a Michal Brabec.
Liberecký výběr: Sedláček, Metelka - Stehlík, Melka, Patočka, Škréta, Soukup, Heinrych, Pszyk, Bernát, Zadražil, Jíra, Jan a Pavel Matějčkové, Studnička. Trenér Zbyněk Houška.

Královéhradecký výběr: Cejnar, Petr - Pilař, Matějka, Ptáček, Huňák, Veselka, Obermajer, Rozsévač, Tomeš, Dvořák, Petřík, Labík, Keprta, Žalman. Trenéři Vladimír Blažej a Ladislav Brož.

Připravili: Michal Průcha a Jan Škrle
Jihočeský výběr
Jihočeský výběr
Jihočeský výběr

Jihočeský výběr

Další foto zde: www.Jihočeský Fotbal.cz

Info z Regions cupu: www.jihočeský Fotbal.cz

 Jihočeské amatéry čeká v boji o Evropu výběr Zlínska: www.jihočeský Fotbal.cz

Mistrovství ČR amatérů

25. června 2010 v 20:38 | Jihočeskýfotbal.cz

Jihočeši v sobotu na Regions Cupu ve Staré Hlíně

Stará Hlína: Obec kousek za Třeboní směrem na J. Hradec bude v sobotu hostit jednu ze skupin letošního Regions Cupu.
Jihočeský výběr - obhájce prvenství - čekají dva zápasy, vítěz postoupí do konečného finále v Třebíči, které se koná už v úterý.
Ve středeční generálce porazil výběr dvouciferným výsledkem Blatnou. Na výsledku 11:0 (5:0) se střelecky podíleli Cibulka 3x, Lee a Glazunov 2x, po jedné brance dali Maršala,J. Hanousek, Vařil, Svěchota a Křivanec. "Původní náznak byl ten, že si zahrajeme mezi sebou, ale omluvilo se deset hráčů, tak jsme hráli proti celku Blatné. Vyhráli jsme celkem hladce, utkání splnilo přípravu, byla dobrá divácká kulisa a hlavně nikdo se nezranil," chválil si trenér Václav Palivec, který byl před třemi lety k prvenství v Písku. "Po zápase jsme si stanovili nějaký cíl na turnaj ve Staré Hlíně. Sestavu vyřešíme, protože může hrát jenom jedenáct lidí," dodal Palievec.
Na turnaj do Staré Hlíny byly původně přihlášené čtyři kraje, ale na poslední chvíli odřekl účast Středočeský kraj. "To svědčí o tom, jaký o to mají zájem naše vyšší fotbalové orgány. Je to prakticky asi o tom, abychom dostali na UEFA čárku, že to proběhlo a jestli jsou tam tři nebo sedm týmů, to nikoho nezajímá," mrzel Palivce nezájem Středočechů.
Jihočeši tedy budou soupeřit na úvod s Královehradeckým krajem, se kterým budeme hrát první utkání od 9.45 hodin. Pak od 12,30 hraje poražený s Libereckým krajem a 15,15 hraje vítěz prvního zápasu proti Libereckému kraji. Vítěz postoupí do celostátního finále. "Nechápu, proč se to nehrálo v jeden termín, takže finále se bude hrát v úterý 29. června v Třebíči, hráči si budou muset vzít dovolené. Nejdříve chceme uspět ve Staré Hlíně a pak uvidíme dál," uvedl před sobotním turnajem Václav Palivec.
Nominace Jihočeského výběru:
Hoško - Maršán, Chvosta, Glazunov, Řezníček, Křivanec, Cibulka, Svěchota, Hajdušek, Brynda, Maršala, Lee,J. Hanousek, Vařil, Šonka, Píša. Trenéři: Václav Palivec (Poříčí) a Michal Brabec (Blatná). Masér: Pavel Samec.

(Z Olešnického celku byl vedle Jiřího Hanouska nominován ještě Pavel Bartuška,kterému však start za Jihočeský výběr překazilo zranění kolenních vazů)

Program turnaje ve Staré Hlíně:
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj 9,45 hod.
Poražený z 1. zápasu - Liberecký kraj 12,30
Vítěz z 1. zápasu - Liberecký kraj 15,15

Oznámení

15. května 2010 v 13:01 | Handy
Dalším krokem obránce Miroslava Krátkého,který je momentálně v Olešníku na hostování z K. Újezdu bude přestup do svazku manželského.

Míra se ožení se svojí největší fanynkou dne 4.6. 2010 v 11:30 hod. SEČ
v Hluboké nad Vltavou.

(Dle Kraťasových slov jsou na tuto slavnostní událost srdečně zváni všichni dosavadní spoluhráči a fanoušci.Druhým dechem však Míra nezapomněl zdůraznit,že hned v sobotu je mistrák...)

My všichni z olešnického fotbalového klubu přejeme novomanželům do společného života mnoho štěstí!!!

Kraťasův spolupracovník,spoluhráč a kamarád v jedné osobě Milan Maršán,který už mimochodem nějaký čas "v chomoutu" působí k tomuto přání dodává: "Kraťas,pořádně si svatbu užívej,ženíš se maximálně dvakrát,třikrát za život..."
oznámení
Veškeré info o této svatbě naleznete na níže uvedené adrese.

Konec zimní přípravy

1. dubna 2010 v 19:14 | Handy
Během přestávky mezi fotbalovým podzimem a jarem rozhodně olešničtí fotbalisté nezaháleli.Absolvovali totiž dlouhou a tvrdou zimní přípravu.
Celou tuto akci představil začátkem prosince trenér František Řezníček pod názvem "Ruská Zima".
Začalo to 3.12. 2009 Spinningem,na který hráči docházeli jednou týdně.Celkově došlo k sedmi "výletům na kole" a ujelo se několik stovek kilometrů.
Při těchto jízdách získal zelený trikot za sprintérskou část Ing.Kotrba (skvěle dupal do pedálů).Puntíkovaný,tedy vrchařský dres ukořistil Pavel Hezoučký (jel stejnou rychlostí do kopce jako z kopce).Žlutý trikot pro celkového vítěze si rozdělili Pavel Bartuška a Jiří Hanousek (nejvíce účastí).
Kromě Spinningu se také hodně běhalo a do bájných sta uběhnutých kilometrů toho olešnickým hráčům opravdu mnoho nechybělo.
Tým TJ Olešník se také účastnil druhého ročníku Hlubocké zimní ligy.
Na tomto turnaji odehrál mančaft sedm zápasů (3x výhra,1x remíza,3x prohra) s celkovým skóre 15:17 a v konečném pořadí se umístil na devátém místě.
Poté ješte následovaly tři přátelské zápasy,které Olešník vždy dokázal vyhrát (2x proti týmu z KP).
V těchto zápase nastříleli olešničtí 9 branek a 5 jich inkasovali.
Celkově tedy bylo v přípravě odehráno 10 zápasů s celkovým skóre 24:22.
Nejlepším střelcem se stal se sedmi terfami v osmi odehraných zápasech Radek Hanousek,kterému se však nepodařilo vstřelit ani jednu branku ze hry.
Hráči si během zimní přípravy také jednou vyzkoušeli trénovat každý den v týdnu včetně neděle+sobotní zápas.
Nejvíce tréninků absolvoval rovněž Radek Hanousek,těsně za ním se umístil kouč František Řezníček.
Ještě nesmíme zapomenou zmínit tzv. "úterní test",který trenér naordinoval svým svěřencům a který až do onoho úterý směl být používán pouze při fyzických testech speciálně vycvičených vojenských jednotek.
Trenér František Řezníček byl dle svých slov s účastí a s celkovou "Ruskou Zimou" spokojen.

Doufejme,že se tvrdá dřina olešnickým hráčům vyplatíí v tom smyslu,že budou skvěle fyzicky připraveni,že budou předvádět pohledný fotbal a hlavně,že budou porážet své soupeře.První jarní kolo začíná tuto sobotu 3.4. 2010 a olešničtí fotbalisté přivítají na svém hřišti (jestli to vůbec správce povolí) od 16:30 hodin tým Branic,neboli Milevsko "B".
Přejeme hodně štěstí!!!

(rozpis zápasů TJ Olešník naleznete zde: termíny)
střelci
sssr

Novinky...

27. března 2010 v 12:34 | Handy
Olešnický obránce Miroslav Krátký v pátek ráno informoval německou kancléřku Angelu Merkelovou na přetrvávající a hodně drsné kontroly českých řidičů ze strany německé policie. Politici o této problematice budou díky Miroslavu Krátkému také hovořit na summitu EU v Bruselu.
Německá policie začala po vstupu ČR do Schengenského prostoru kontrolovat české řidiče v příhraničních oblastech.Češi si stěžují na šikanu a proti jejímu postupu se několikrát na různých úrovních ohradili.
Jednou z obětí této šikany se stal také náš již jmenovaný spoluhráč,který řekl NE a proto se rozhodl promluvit přímo s německou kancléřkou.
Našemu redaktorovi se podařilo získat svědectví z dobře informovaného zdroje,jak probíhal mírumilovný výlet Míry Krátkého do Německa:
Na 280 km německé dálnice zastavilo pana Miroslava Krátkého stříbrné BMW 330i.
Z tohoto automobilu vyskočily dvě osoby v civilu.První osobou byl muž a druhou žena,kteří se hned prokázali služebními odznaky německé dálniční policie.
Když si Miroslav krátký pozorně přečetl z legitimací jejich jména,věděl,že je zle.
Jednalo se totiž o dvojici nesmlouvavých a velice tvrdých dálničních policistů:Semir Gerkhan-Anna Engelhardtová.
Semir nejprve prohledal řidiče,poté také jeho závozníka.Anna,kterou kolega neustále nazýval "šéfová" mezitím prohledávala vozidlo.
Největší zlo pro Míru Krátkého nastalo v okamžiku,kdy paní Engelhardtová objevila v útrobách proříznuté náhradní pneumatiky,která byla navíc pečlivě uschována pod několika balíky minerální vody Mattony tzv. "Antiradar".
Nejenom používání,ale také pouhé vlastnění tohoto zařízení je v Německu přísně zakázáno a trestá se v některých závažných případech dokonce doživotím.
Po tomto nálezu bylo panu Miroslavovi okamžitě zařízení,auto i závozník zabaveny a on sám byl převezen k tvrdému výslechu do Berlína,kvůli kterému ani nestihl úterní trénink.
Při výslechu prý byly použity stejné metody,které se používaly již za války ve Vietnamu a samotný výslech ukončila až pečlivá prohlídka všech tělesných otvorů.
Pan Miroslav Krátký poté musel zaplatit tučnou pokutu,jejíž hodnota zatím nebyla zveřejněna a na základě zaplacení této pokuty si pak mohl vybrat,kterou ze tří zabavených věcí chce vrátit.
Rozhodl se jak jinak pro automobil,takže Antiradar a spolujezdec jsou od té doby majetkem německé dálniční policie.
Čeští řidiči teď můžou doufat,že na základě schůzky Míry Krátkého s paní Merkelovou se daná situace zlepší a šikana čechů bude z německých dálnic odstraněna.
kraťas-merkelová
kobra elf

Jako vejce vejci ...

16. února 2010 v 20:31 | Handy
Zimní příprava je náročná-tento týden je pro náš celek dokonce obzvlášť "vypečený" a tak přinášíme malé zpestření tréninkové dřiny v podobě přirovnání několika členů týmu
TJ Olešník se známými osobnostmi.

Novinky

2. prosince 2009 v 19:22 | Handy

Novinky z fotbalového oddílu TJ Olešník:

Nášemu obránci Jaroslavu Zrunovi,tedy spíše jeho manželce Radce se dne 1.12.2009 v 6:18 hod. narodila holčička jménem Sofie.
(2980g.a zhruba půl metru)

Na celý porod dohlížel můj bývalý kolega z civilní služby,který si po odsloužení udělal nástavbu a nyní je v nemocnici Č.B. primářem na oddělení ARO.

Jarda se tímto v počtu dětí (2ks.) dotáhl na R.Jílka a P.Hezoučkého.

!!!!!!!!! Gratulace od celého mančaftu !!!!!!!!!

Dálší zprávy:
Jiří Hanousek se rozhodl v týmu TJ Olešník dohrát sezonu,takže jeho odchod se zatím odkládá.

Josef Turek uplatnil opci a rozhodl se zůstat ve Slavii Č.B.

Mário Nýdl zvaný "Výbrus" se v zimní přestávce podrobil plánované operaci.
Dle slov ošetřujícího veterináře MVDr.Rdousila proběhla operace v naprostém pořádku,takže slepé střevo Martina Nýdla opět vidí.-Gratulujeme.

Pozvánka

14. listopadu 2009 v 17:08 | Handy

Půlmistři 1.A tř.sk.B pro sezonu 2009/2010,tedy TJ Olešník srdečně zve své příznivce na dokopnou.

!!!!!!!!!! Na trenérovo přání musejí být všichni hráči na dokopné přítomni nejpozději v 11:00,kdy proběhne hodnocení podzimní části soutěže !!!!!!!!!


První interview Honzy Kollera

8. listopadu 2009 v 15:13
První ligový zápas Honzy Kollera po příchodu z Milevska

To nemá chybu-na konci úžasnej rozhovor s Dinem (všimněte si i poplácání Pavla Nedvěda)

Kachna v Egyptě

27. září 2009 v 10:35 | Handy

Dvacítka a Kachna v Egyptě proti Austrálii

Olešnický stratég František Řezníček bude muset po dobu trvání MS "20" v Egyptě postrádat zkušeného záložníka Milana Maršána.
Na šampionát ho kouč pouštěl nerad,protože v posledním zápase Olešníku s Hrdějovicemi se ukázalo jeho stáhnutí ze hřiště jako šťastné a na konec i klíčové,takže trenér doufal,že bude moci Kachnu v následujících zápasech opět "šťastně" střídat.
Milan Maršán se do reprezentačního výběru "U20" jako starší hráč dostal poté,co trenér Jakub Dovalil zjistil,že olešnický "letec" bude pobývat v Egyptě na svatební cestě.Náklady si tudíž hráč hradí sám a tak ČMFS ušetří značnou část financí.A když celou věc posvětil i předseda Mezinárodní fotbalové asociace FIFA Sepp Blatter,Kachnovi už v reprezentování nic nebránilo.
Nedělním zápasem proti Austrálii vstoupí čeští fotbalisté do 20 let a Milan Maršán do světového šampionátu v Egyptě.Mladí reprezentanti a Kachna,přikládají úvodnímu duelu ve skupině velký význam.Právě na něm může záviset, jak úspěšní Češi na turnaji nakonec budou.Češi jsou před nedělním utkáním v Port Saídu jasnými favority,zejména proto,že mají ve svých řadách olešnického "krále vzduchu"Milana Maršána.Australané však na šampionátu dvacetiletých neprohráli ani jedno z dvanácti zahajovacích utkání.
"Vstup do šampionátu je velmi důležitý. Na první zápas se musíme soustředit, od něj se bude všechno odvíjet. Pokud Austrálii porazíme, budeme mít dobrou šanci na postup.Nejvíce budeme spoléhat na zkušeného Milana Maršána,já osobně doufám,že si Milan s sebou nezapomněl přibalit svojí "placírku"" řekl pro náš web kouč Jakub Dovalil.

Česko - pravděpodobná sestava:
Vaclík - Čelůstka, Mazuch, Hošek, Lecjaks - Maršán, Mareček, Morávek, Zeman - Rabušic, Vošahlík.

Soutěž na tréninku

22. září 2009 v 19:32 | František Řezníček
Olešnický trenér František Řezníček vyhlásil soutěž o litr Slivovice.Cílem bylo přejít s míčem ve vzduchu šířku hřiště tam a zpět,tzv."nožičky"
Jediný komu se to podařilo je Pavel Bartuška zvaný malý Sarka.
Gratulujeme k zisku litru slivovice!!!

(video z tréninku 25.9.2009-omluvte sníženou kvalitu záznamu-točeno mobilem)

Pravá jihočeská ...

10. září 2009 v 19:10 | Handy
Svobodné slečny a možná i někteří chlapci plačte- váš idol už není volný...

Dne 12.9. 2009 ve 13:30 hodin vstoupí do stavu manželského olešnický Playboy Milan Maršán zvaný "Kachna"
Celý oddíl TJ Olešník přeje novomanželům hodně štěstí
Z důvodu velkého množství příbuzenstva našeho mladého ženicha,které při konání obřadu a následné oslavě zatarasí auty a autobusy obec Olešník a Hlubokou n. Vlt. budou tyto dvě městečka po celou dobu veselky pro veřejnost zcela uzavřeny.Vstup mají povolen pouze příbuzní a novináři s příslušnou akreditací.Apelujeme na obyvatelstvo Olešníka:pokud můžete,vyražte na víkend na chatu apod.


Top 5 přestupů ...

27. srpna 2009 v 21:11 | Handy

Přinášíme TOP pět největších přestupů letošní sezony:


C.Ronaldo ... z Manchesteru United - do Realu Madrid
Kaká ... z AC Milán - do Realu Madrid
Samuel Eto´o ... z FC Barcelona - do Interu Milán
Zlatan Ibrahimovič ... z Interu Milán - do FC Barcelona
Dana Morávková ... z V.K.vztahů - do Ordinace v r.z.

Vltava

23. srpna 2009 v 19:45 | Handy
Zde přinášíme krátké video z mé nedávné týdenní dovolené,na které jsem mimo jiné absolvoval sjezd řeky Vltavy.Mé putování začalo v Národním parku Šumava přímo u pramene zmiňované řeky.Odtud jsem pokračoval dále po pravé straně Vltavy.Levá strana tohoto toku se neustále nacházela přímo naproti.Po cca. dnu a půl nepřetržité chůze jsem v Nové Peci usedl na můj zcela nový kajak a pokračoval ve své cestě tentokrát již po vodní hladině.Po přeplutí vodní nádrže Lipno,která mi svými parametry (rozloha 48,7km²,délka 48 km,šířka 10 km,objem 306000000m³,povodí 950,56 km²,max.hloubka 21,5m) dovolila vyzkoušet vodáky velice oblíbeného "Eskymáka" jsem plul dále po trase Vyšší Brod,Rožmberk,Dolní Dvořiště(odskok na nutnou zastávku),Větřní,Český Krumlov(velké peřeje),Gold Krone,Boršov,až do Českých Budějovic-přístav u Dlouhého mostu.Zde jsem značně vyčerpán a s obrovskými "varhánky" na dlaních a prstech mých rukou od pádlování (ve Vetřní mi totiž bylo ukradeno pádlo,kterél jsem zřejmě nechal zbytečně dlouho vyčnívat nad vodní hladinu) opustil svůj zánovní kajak a dokráčel domů. Poděkování patří všem sponzorům,kteří se na celém mém putování podíleli,zvláště pak děkuji kolegovi z mužstva Martinu Nýdlovi za vodácké rady a za zapůjčení barelů.

Předkopná 8.8.2009

9. srpna 2009 v 12:56 | Handy
Hráčský večírek dopadl na výbornou.Každý účastník (samozřejmě kromě trenéra) po jedné hodině ranní nešel pod 3 promile,takže sympatický výkon od celého mančaftu.Snad nám to teď bude klapat i na hřišti při mistrovských zápasech.Většina hráčů v čele se svým kapitánem se po sobotní předkopné rozhodla skoncovat s démonem jménem alkohol a od pondělí nastupuje na odvykací kůru do protialkoholové léčebny v Praze-Bohnicích.Tréninkový plán budeme samozřejmě plnit i za zdmi léčebny a na zápasy máme slíbeny propustky.Odjezd na léčení je v pondělí 10.8. 2009 v 7:30 hodin od olešnické hospody.Pro fanoušky,kteří budou chtít olešnické fotbalisty navštívit je domluven čas:každou středu od 16:00 do 17:00 hodin.

Pavilon 35

Pavilon 35
Režimové oddělení následné péče pro nemocné trpící závislostí na návykových látkách, včetně závislosti na hracích automatech. Pro nemocné je k dispozici 27 lůžek.

Změny v kádru

6. srpna 2009 v 18:28 | Handy
Poslední změnou v kádru TJ Olešník je půlroční hostování Marka Švece v týmu TJ Dříteň.

Rekordní pojištění

2. srpna 2009 v 13:09 | Handy
Na rekordních 100 miliónů eur si cení vedení TJ Olešník nohy své hvězdy Pavla Bartušky.Podle nejmenovaného deníku klub pojistil nohy služebně nejstaršího fotbalisty TJ Olešník,který má dokonce na pravém rameni vytetované inventární číslo na tuto částku pro případ vážného zranění a podle dosavadních přípravných zápasů se zdá, že si vedení olešníku dělá o zdraví Kofana obavy právem. V úvodních třech utkáních, v nichž nastoupil, se Kofí stal terčem 34 faulů,znichž pouhých 6 ustál.Celou pojistnou událost uzavřel sám ředitel jihočeské pojišťovací pobočky,který při této příležitosti vyměnil pojistky v olešnické trafo stanici,v místních fotbalových kabinách i v kapitánově autě.

"Hans"

1. srpna 2009 v 12:36 | Handy
Olešnický brankář Jan Kotrba bude po prodělané liposukci ještě větším postrachem soupeřových útočících hráčů,než dosud.Někdejší nejlepší juniorský brankář klubu FK Jablonec si nechal odsát z břišní oblasti 700 mililitrů tuku v tomto týdnu.Liposukce proběhla na bavorské klinice Ober Bachor pod dohledem světoznámého odborníka na liposukci profesora Hanse Sadlera.Nová přezdívka pro Jana Kotrbu - "Hans",vznikla po návštěvě právě zmiňovaného profesora (pozn.red.)
"Bude chytat ještě lépe,než předtím",uvedl trenér brankářů TJ Olešník Václav "Mauzer" Dvořák.
Pětadvacetiletý golman údajně plánoval podstoupit liposukci po dohrání soutěže.Nyní však využil prázdnin a po sezóně se bude moci opět v klidu věnovat svému celoživotnímu studiu.
Dvojnásobný bakalář si prý chtěl nechat odsát dokonce 1,5 kilogramu tuku, ale lékaři mu řekli, že to není potřeba. Zákrok překvapil nejen vedení TJ Olešník a tak se o něm mluví hodně opatrně.
"O některých věcech může doktor mluvit jen se souhlasem pacienta a já nemám svolení" řekl lékař klubu Luboš Tvrzický našemu serveru.Preziden olešnického fotbalového klubu Martin Lafata dodal:"Zatím nemám brankářovo svolení a tak nemohu celou situaci potvrdit,ani vyvrátit.Natož pak říci,co bude s odsátým tukem uděláno.Nicméně odsátý tuk je majetkem našeho klubu,protože Honza Kotrba byl naším oddílem poměrně dosti stravován."
Naším redaktorům se od nejmenovaného,ale dobře informovaného zdroje podařilo zjistit,že z odsátého tuku bude vyrobeno mýdlo pro účely hráčů TJ Olešník.

Memoriál Miloslava Jěžka v Olešníku

19. července 2009 v 11:32 | Handy

Memoriál Miloslava Ježka v Olešníku

sobota 18.7.2009
1.místo TJ Olešník,2.místo SK Jankov,3.místo Horní Planá,poslední místo TJ Dříteň

Nejlepší hráč turnaje: Jiří Hanousek - TJ Olešník
Nejlepší střelec : Miloš Pojer - TJ Olešník
Nejlepší brankář: Pavel Janků - SK Jankov


1.semifinále: TJ Olešník - H.Planá 3:0 (Pojer 2,Bartuška z pen.)
2. semifinále : Jankov - Dříteň 2:0 (Koutský,Vávra)
o 3.místo : H.Planá - Dříteň 1:0 (Ryneš)
finále : TJ Olešník - SK Jankov 0:0 (5:4 na penalty)

Následná oslava v místní klubovně,to byla pánové jízda,které se zúčastnil i bývalý brankář Českobudějovického Motoru Olda Svoboda.Jak už to tak chodí v olešnické klubovně,tak "někoho" napadlo,že tento slavný gólman by přeci měl sedět v brance,ve které strávil poměrně velkou část svého života.A jelikož je v místní klubovně možné opravdu všechno,tak cca v jednu hodinu po půlnoci seděl skutečně Olda Svoboda v hokejové brance přímo uvnitř restaurace!!!Z této nevídané akce byla brankářská legenda doslova okouzlena a v brance si to přímo užívala.
Když Olda klubovnu opustil,zhostil se jeho pozice "Koala",který v improvizované výstroji chytal střely vysílané z hokejky,která byla narychlo vyrobena z polínek a izolační pásky a kterou v ruce třímal Formič.Hokejový puk nahradil svazek pivních tácků opět olepený izolační páskou.Jeden z nejmenovaných aktérů oslavy zisku putovního poháru se vzbudil v pět hodin ráno v kabině "A" mužstva a po zjištění,že je v budově uzamčen,byl nucen opustit kabiny oknem.


 
 

Reklama